Bodrum ünlülere yaramadı

Sanatçı Orhan Gencebay ve İlhan Şeşen, Bodrum'da hastaneye kaldırıldı.

Sanatçı Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre ile birlikte tatil yaptığı Bodrum'da hastaneye kaldırıldı.

Özel Bodrum Hastanesi'nde kalp ritmi bozukluğu sebebiyle muayene olan Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kardiyoloji uzmanı Dr. Nejat Sönmez, Gencebay'ın dün akşam saatlerinde kalp ritim bozukluğu şikayetiyle kendisini ziyaret ettiğini söyledi.

Dr. Sönmez, "Çok şükür sağlığı yerinde. Kendisi daha önce bypass ameliyatı geçirmişti. Dün de ritim bozukluğu sebebiyle muayene ettik. Bu rahatsızlık, kalp hastalarında ve özellikle çok sıcaklarda görülebilecek bir durum. Önemli bir şeyi yok. İlaçlarımızla ve önerilerimizle evine yolladık. Hastanemizde yarım saat kaldı." dedi.

İLHAN ŞEŞEN HASTANEYE KALDIRILDI

Sanatçı İlhan Şeşen, Muğla'nın Bodrum ilçesinde hastaneye kaldırıldı. Şeşen, Özel Bodrum Hastanesinde tedavi altına alındı.

BEYİN SİNİR VE OMURİLİK CERRAHI OPR. DR. SERVET: İLHAN ŞEŞEN, KAFA TRAVMASI GEÇİRDİ

Özel Bodrum Hastanesi Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahı Opr. Dr. Abdullah Servet, sanatçı İlhan Şeşen'in kafa travması geçirdiğini söyledi.

Opr. Dr. Servet, İlhan Şeşen'in tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Şeşen'i en kısa zamanda taburcu etmeyi öngördüklerini belirterek, ''Birazcık kendisine güvendiği için pek ciddiye almamış. Ertesi gün ancak belirli şeyler çıkınca bize başvurdu. Biz de her türlü tetkikini ve tedavisini yaptık. Çok şükür bilinci yerinde. Nörolojik bulgu da yok'' diye konuştu.

İlhan Şeşen ise Bodrum'un Çökertme Koyu'nda pansiyonda kaldığı sırada görünmez kaza geçirdiğini söyledi.

Pansiyonda tokyolarla ıslak merdivenden inerken ayağının kaydığını belirten Şeşen, ''Kafam tırabzana çarptı. Ön tarafta hafif bir ödem oluşmuş, o ödemi iyileştirmeye çalışıyorlar. Küçük bir dikiş var orada. Hadise bu yani ciddi bir şey yok. Ön tarafta hafif bir ödem oluşmuş onu iyileştiriyorlar. İyiyim yani bir şeyim yok'' dedi.

BODRUM ÜNLÜLERE YARAMIYOR

Yaz sezonunda ünlülerin akınına uğrayan Muğla'nın Bodrum ilçesi, birçok ünlü sanatçının da rahatsızlık geçirdiği tatil beldesi olarak ön plana çıktı.

Yaz sezonunda adeta eğlenceye başkentlik yapan Bodrum, tatil için gelen ünlülerin yanı sıra, çok sayıda ünlünün de ev sahibi olduğu bir tatil cenneti.

Bitez, Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Konacık, Ortakent Yahşi, Turgutreis, Yalı, Yalıkavak gibi ünlü beldelere sahip Bodrum ilçesinde her yaz sezonunda birçok ünlü isim, ya hayatını kaybediyor, ya da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılıyor. Bunlardan en önemlileri 2007 yılında pop müzik sanatçısı Barış Akarsu Torba kavşağında geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiği kavşağa ismi verilmişti.

Geçtiğimiz yıl 5 Temmuz tarihinde ise Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan kalp krizi geçirmesi sonucu yine Bodrum'da vefat etmişti. Bodrum'da tatilini geçirdiği esnada rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan ünlüler arasında. Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Erbil, Türk Sanat Müziği'nin efsane ismi Müzeyyen Senar, Fubolcu Fatih Tekke gibi ünlü simalar bulunuyor.

Bodrum'da son bir hafta içinde ise 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, arabesk müziğin ünlü ismi Orhan Gercebay ve ünlü sanatçı İlhan Şeşen rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Kenan Evren GATA'ya kaldırılırken, Orhan Gencebay tedavisinin ardından taburcu edildi. İlhan Şeşen'in tedavisi ise sürüyor.

BİZE ULAŞIN