Berlusconi Ankara'da, o İstanbul'da

Berlusconi'nin Ankara'ya geldiği saatlerde, onunla para karşılığı birlikte olduğunu açıklayan Patrizia D'Addario da İstanbul'a indi

Cuma 07.08.2009
Son Güncelleme: Cuma 07.08.2009
ABONE OL
İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin en büyük belalısı Patrizia D'Addario, başbakanın peşini bırakmamakta ısrarlı. Dün Türkiye'ye gelen Berlusconi, saat 14.05'te doğrudan Ankara'ya indi. Rusya Başbakanı Putin'in Türkiye ile imzaladığı doğalgaz anlaşmalarından birinde, konsorsiyumun içinde İtalya'nın dünyaca ünlü petrol şirketi Eni de yer alıyor. İşte İtalya Başbakanı Berlusconi, anlaşmanın önemine dikkat çekmek ve o tarihi karede yer almak için Ankara'ya geldi. Aynı saatlerde Berlusconi ile para karşılığı birlikte olduğunu ses ve telefon kayıtlarıyla açıklayan, 42 yaşındaki İtalyan telekız Patrizia D'Addario da İstanbul'a indi. Asistanı ile birlikte İtalyan Hava Yolları Alitalia'nın tarifeli seferiyle saat 14.00'de Roma'dan İstanbul'a gelen Patrizia D'Addario, programına katılacağı televizyon kanalının yetkilileri tarafından çiçeklerle karşılandı. Bekleme yapmadan pasaport kontrolünden geçen Patrizia D'Addario, gazetecilerin sorularını İngilizce olarak "After, after" (Sonra, sonra) diyerek cevapsız bıraktı.

PATRIZIA D'ADDARIO FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'TEK ERKEK SİLVİO'YDU'
Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programında "O akşamlar tam bir haremdi benim için. Güzel bir haremdi" diyen D'Addario iddialarını şöyle sıraladı: "Tek erkek Silvio'ydu. Çok güzel şarkı söylüyor. Benimle daha çok ilgilendi. Obama'nın başkan olduğunu o gece ondan öğrendim." D'Addario, Çırağan Sarayı'nda özel hazırlanan suitte kalacak.

'75 BİN TL ALDI'
Bazı internet siteleri, İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'yle para karşılığı birlikte olduğunu açıklayarak üne kavuşan Patrizia D'Addario'nun katılacağı TV programı için 75 bin TL ücret aldığını öne sürdü.