Burcu'yu partneri ısıttı

'Yaz Gecesi Şovu'nun yayını sırasında üşüdüğü için sesi kısılan sunucu Burcu Esmersoy'un imdadına partneri Yekta Kopan yetişti. "Hapşıracaksın şimdi!" diyen Kopan centilmenlik yapıp, ceketini partnerinin sırtına koydu.

Cuma 07.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 07.08.2009 12:17
ABONE OL
Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan'ın yaz başından beri sunduğu 'Yaz Gecesi Şovu'na, önceki gece Kopan'ın centilmenliği damga vurdu. Günseli Kato'nun konuk olduğu, Bahçeşehir Üniversitesi'nin bahçesinde yapılan çekim sırasında Esmersoy, yaz akşamının serin rüzgarından kötü etkilendi.

Üşüdüğü için sesi kısılan güzel sunucunun bu hali partneri Kopan'ın dikkatini çekti. Esmersoy'un hapşırmak üzere olduğunu fark eden Yekta- Kopan, "Hapşıracaksın şimdi, çok yaşa" deyince, güzel sunucu "Hayır" diyerek üşüdüğünü söylemekten çekindi.

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

GÜNSELİ KATO FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

SİZ ÇOK ÜŞÜYORSUNUZ

Bu sırada Günseli Kato, "Siz gerçekten üşüyorsunuz" deyince, Esmersoy canlı yayın sırasında üşüdüğünü itiraf etti. Bunun üzerine Esmersoy'un centilmen partneri; Yekta Kopan, ceketini çıkarıp, partnerinin sırtına koydu.

'Üşüyen sunucu' önce "Hayır olmaz öyle şey" diye itiraz etse de, Kopan'ın bu nazik hareketine kayıtsız kalamadı. Esmersoy, Yekta Kopan'ın ceketini giymeye çalışırken bir yandan da Ayvalık'taki bir projesini anlatmakta olan Günseli Kato'ya "Sizinle turneye gelebilir miyim? Yardımcıya ihtiyacınız var mı?" diye sordu. Samimi bir üslupla sorulan bu soru karşısında gülümseyen Günseli Kato, "Tabii ki nereye? Göcek mi, Ayvalık mı?" diye sordu. Esmersoy, "Nereye isterseniz gelirim" diye yanıt verdi. Enerjisinin düştüğü gözlerden kaçmayan Esmersoy, ilaç istedi ve yaşanan durum için özür diledi.