Kayıp yönetmen bulundu

Kadıköy'deki evinden 2 gün önce çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan alzhemier hastası yönetmen Erdoğan Tokatlı bulundu. Tokatlı, düşmeye bağlı olarak oluşan yaraları tedavi edildikten sonra hastaneden evine götürüldü.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 07.08.2009 09:00 ABONE OL
Kadıköy Sahrayıcedid'de oturdukları daireden, bakıcısı farkında olmadan çıkan Tokatlı'nın geri dönmemesi üzerine polise haber verildi.

9 yıldır alzhaimer tedavisi gören Tokatlı, dün akşam saatlerinde 112 sağlık ekiplerince Sancaktepe'de bir cami önünde yaralı halde bulunarak Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Op. Dr. Recep Demirhan, hastanelerine getirilen kimliksiz yaralının, tedavi altına alındığını, düşmeye bağlı oluşan yaralarına pansuman yapıldığını ancak bir müddet sonra tekrar hastaneden kaçarak bahçeye çıktığını kaydetti.

Bahçede hastane güvenliği tarafından fark edilerek polise haber verildiğini ifade eden Demirhan, Tokatlı'nın kimliğini ancak polis gelip araştırdıktan sonra öğrendiklerini belirtti.

Tokatlı'nın düşmeye bağlı travma geçirdiğini ve yaralarına gerekli tedavilerin uygulandığını dile getiren Demirhan, ailesiyle iletişime geçerek durumu bildirdiklerini ve ailenin çok hızlı bir şekilde hastaneye ulaştığını aktardı.

Tokatlı'nın eşi Reyhan Tokatlı ise çok korktuğunu ve zaman geçtikçe endişelerinin arttığını belirterek, ''Ama bir şey olmayacağı içime doğmuştu. Bulunacağını biliyordum ancak bu sürenin uzaması beni endişelendirmeye başlamıştı. Hastane personeli sağ olsun çok iyi bakmış eşime. Zaten Türk halkı çok yardımseverdir. Çok şükür bulundu'' dedi.

Tokatlı, hastanedeki tedavisinin ardından evine götürüldü.

BUGÜN NELER OLDU