Evleneceğim dedi tecavüz etti

Bursa'da evlenme vaadiyle kendisini kandıran bir kişinin, iki arkadaşıyla kendisine tecavüz ettiğini iddia eden bayan, güçlükle geldiği metro istasyonunda durumu polise anlattıktan sonra baygınlık geçirdi.

Edinilen bilgiye göre; Bursa'nın Mudanya ilçesinde evlenme vaadiyle tanıştığı kişinin arabasına binen 30 yaşındaki Y.D.Y. kaçırılıp zorla ormanda 3 kişi tarafından tecavüze uğradı. Sürünerek yola çıkan Y.Y. buradan bir minübüse binerek Organize Sanayi metro istasyonuna kadar geldi. Metro istasyonunda sürekli ağlayan bayan, vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yaşadığı dehşeti anlattıktan sonra baygınlık geçirdi.

Ayakta duramayan ve 6 ay önce eşinden ayrıldığı öğrenilen Y.D.Y., göz yaşı içerisinde 3 kişinin kendisine tecavüz ettiğini belirterek, polise başından geçen korkunç olayı şöyle anlattı: "Mudanya ilçesinde deniz kenarında gezerken tanıştığım Murat isimli bir kişi, beni evlenme vaadiyle kandırıp otomobiline alarak gezmeye götürdü. Murat, daha sonra araca binen Ahmet ve Dursun isimli iki arkadaşıyla birlikte beni ormanlık alana götürdü. 3 arkadaş burada sırtıma odunla vurarak bana zorla tecavüz ettiler. Daha sonra beni ormanlık alanda bırakıp kaçtılar."

Yaşadığı dehşetin ardından yol kenarına kadar sürünerek gelen Y.D.Y. burada duran bir minibüse binerek Organize Sanayi Metro İstasyonuna kadar geldi. Metro istasyonuna geldiğinde yere yığılarak baygınlık geçiren bayanı gören vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekiplerine gözyaşları içinde başından geçenleri anlatmaya çalışan talihsiz bayan, sık sık baygınlık geçirdi.

Gözyaşlarına boğulan kadına ilk müdahaleyi olay yerine gelen 112 ambulansı yaptıktan sonra, Y.D.Y., 112 ambulansı ile Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili geniş çaplı tahkikat başlatıldı.


BİZE ULAŞIN