Bursa'da elektrik kesintisi

Bursa'da, enerji nakil hatlarındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 15-19 Ağustos tarihlerinde bazı yerleşim birimlerine elektrik verilemeyecek.

Perşembe 13.08.2009 00:00
ABONE OL
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş Bursa İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Atıcılar, Veysel Karani, Tanerler ve Balıklı Mahalleleriyle Otman Çiftliği ve civarı, Başaran Hakan Caddesi'nin bir bölümü, Rekor Dokuma Fabrikası, Tamek Fabrikası, Hipodrom, Balıklı Köşk Caddesi, Hatas Cetvel Fabrikası ve civarı, eski çöplük, Millet Mahallesi, çevre yolu altı çöplük ve çevre yolu lambalı kavşağında, 15 Ağustos Cumartesi günü 01.00-05.00 saatlerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Küçükbalıklı Mahallesi; Şanlı Caddesi'nin bir bölümü, Şafak, Karaman, Egemen, Keçiören, Ekin, Köşe, Kuloğlu, Cami, Can ve Kaptan Sokaklar, çevre yolu civarındaki özel trafolu müşteriler, Altınova Mahallesi'nin çevre yolu civarındaki özel trafolu müşteriler, İl Kriz Merkezi ve bu hatlardan enerji alan özel trafolu müşterilere, 16 Ağustos Pazar günü 08.00-13.00 saatlerinde elektrik verilemeyecek. Yunuseli ve Hamitler TOKİ Konutlarında da aynı gün ve saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Hüdavendigar Mahallesi; Armut, Yağcı, Çağrı, Başak, Hiza, Menekşe, 2.Güneş, Hak, Hasılat, Hatim, Hakikat, Çağla, Hasır, Hilal, Çalışkan, Çağ, Akpınar ve Bülbül Sokaklar ile Seyran ve Dobruca Caddeleri, Ulu, Özen, Akın, Asmalı ve Şimşir sokaklar, Fatih Caddesi, İnkaya Mahallesi 1, 2, 3 ve 4. İsimsiz Sokaklar ile Kısa Sokak ve civarlarında 18 Ağustos Salı günü 09.00-15.30 saatlerinde elektrik kesilecek.
Musababa Mahallesi Okul Sokak ve civarında 15-17 Ağustos, Musababa Mahallesi Olcay Sokak ve civarında 18-19 Ağustos tarihlerinde 08.30-17.00 saatlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.