Çıplak ayakla konser verdi

Kocaeli Fuarı'nda sahne alan İbrahim Tatlıses, konser sırasında ayakkabı ve çoraplarını çıkararak şarkılarını seslendirmeye devam etti.

Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi'nde sahne alan sanatçıyı yaklaşık 25 bin kişi dinledi. Sahnenin zeminini beğenmeyen ünlü sanatçı, kösele ayakkabı ile rahat yürüyemediğini söyleyip ayakkabı ve çorabını çıkararak şarkılarını yalın ayak seslendirdi.

Üzerindeki ceketi de çıkaran ünlü sanatçı, bir ara paçalarını da sıvadı. Uzun yıllardır Kocaeli Fuarı'na gelemediğini belirten Tatlıses, "Eskiden İzmir ve İzmit Fuarları vardı. Halk konserleri veriyorduk. Ancak ne olduysa İzmir Fuarı'nı kapadılar. Çok şükür İzmit Fuarı var. Burada hayranlarımız ile yüz yüze şarkı söylüyoruz. Halk konserleri iyidir. Adam morali bozuk olduğunda meyhaneye gideceğine, buralara gelip şarkılara eşlik edip deşarj oluyor, evine mutlu dönüyor" dedi.

Minik bir hayranının sahneye çıkma isteğini kırmayan İbrahim Tatlıses elindeki notu okurken, anneannesi hasta olan küçük kız sahnede ağladı. Engelli bir hayranı ile halay çeken Tatlıses'ın okuduğu Kürtçe parçalara dinleyenler de eşlik etti. Yaklaşık 1.5 saat konser veren İbrahim Tatlıses, hayranlarının yoğun ilgisi arasında sahneden ayrıldı.
BİZE ULAŞIN