Annemi kıskanmaya başladım

Sinem Kobal, annesinin profesyonelliğinin kendisini şaşırttığını söyledi.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 21.08.2009 10:15 ABONE OL
Annesiyle birlikte reklam filminde oynayan Sinem Kobal, annesinin profesyonelliğinin kendisini şaşırttığını söyleyerek "Annem beni geçti. Kıskanmaya başladım" dedi.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Çok zor ikna ettim

Önceki gün Bingo'nun düzenlediği 'Annesinin Kızı' yarışmasını kazananlarla Ortaköy'deki The House Cafe'de buluşan Koballar; yarışmaya Konya, Gaziantep ve İstanbul'dan katılan talihlilerle bol bol sohbet etti. Reklam filmlerinin bir yıl daha devam edeceğini söyleyen Kobal, "Annemi zor ikna ettim ama arşivlik çalışma oldu" derken; anne Nuray Kobal, kendisine çok teklif gelmesine rağmen oyunculuğa devam etmeyeceğini söyledi. Nuray Hanım, "Herkes işini yapsın ben de anneliğimi yapayım..." diye konuştu.Popülerlik geçici
Yaklaşık 10 senedir kameralara aşina olan ve yer aldığı projeler sayesinde çok büyük hayran kitlesi edinen Kobal, şöhretin kendisini şımartmadığını da söyledi: "Popülerliğin gelip geçici olduğunun farkındayım. Küçüklüğümden beri bende garip bir olgunluk var. Sadece işimi yapmaya odaklanıyorum. Gerek 'Dadı' gerek 'Selena' büyük beğeni kazanan projeler ama bu benim duruşumu hiç bozmadı... Kendimi fazla kaptırmamam gerekiyor."

Sinema filmi yolda
'Bingo' reklamlarına bir yıl daha devam edecek olan Sinem Kobal, önümüzdeki günlerde 'Romantik Komedi' adlı sinema filminde oynayacak. Gürgen Öz, Sedef Avcı, Burcu Kara ve Cemal Hünal ile kamera karşısına geçeceğini söyleyen güzel oyuncu film ve rolüyle ilgili bilgi vermedi.