Aşk acısını çabuk atlatan ünlüler

Eda Taşpınar'ın 7 yıl aşk yaşadığı Nurettin Hasman'dan ayrıldıktan hemen sonra yeni bir ilişkiye başlaması üstelik evlenmeyi düşünmesi, akla magazin dünyasında aşk acısını çabuk atlatan diğer ünlüleri getirdi

Yedi yıldır büyük aşk yaşadığı Nurettin Hasman'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan sosyetenin tanınmış isimlerinden Eda Taşpınar, ayrılığın üzerinden bir hafta geçmeden sörfçü Bora Kozanoğlu'yla aşk yaşadığını ve evlenmeyi düşündüklerini açıklamıştı. Taşpınar bu açıklamasıyla eski sevgilisi Nurettin Hasman'ı da kızdırdı.

EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZNamı diğer "İkoncan Eda"nın bu sürpriz hareketi, akıllara magazin dünyasında aşk acısını çabuk atlatan diğer ünlü isimleri getirdi. Burak Hatipoğlu'yla aşk yaşayan ve nişanlandıklarını ilan edip birlikte Bodrum'a giden Süreyya Yalçın, henüz tatili devam ederken hem nişan attı hem de Barış Demirkol'la Bodrum tatiline kaldığı yerden devam etti. İşadamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın daha önce Kerem Dürüst ve Önder Bekensir'le evlenip ayrılmış ardından Burak Hatipoğlu'yla nişanlamıştı. "Binbir Gece" dizinde "Şehrazat" karakteriyle yıldızı parlayan Bergüzar Korel de dansçı Tan Sağtürk'le uzun süren bir ilişki yaşadı. Aşkını inkar etmeyerek objektiflerden de kaçmayan Bergüzar Korel, Tan Sağtürk'ten ayrıldığını açıklar açıklamaz dizideki rol arkadaşı Halit Ergenç'le yeni bir aşka yelken açtı. Şu sıralar 3.5 aylık hamile olan Bergüaz Korel, geçtiğimiz günlerde Halit Ergenç'le nikâh masasına oturdu.

CEYDA DÜVENCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NİKÂH ÖNCESİ AYRILIK

Yaklaşık üç yıl boyunca oyuncu İsmail Hacıoğlu'yla aşk yaşayan ve birbirlerinin aileleriyle de tanışan Ceyda Düvenci de aşk yaralarını çabuk saran isimlerden. Üç yıllık ilişkisini bitirdikten sonra eski arkadaşı Engin Akgün'le evlilik hazırlıkları yaptığını açıklayan Ceyda Düvenci de kısa sürede gelinlik giyen isimlerden oldu. Ceyda Düveni daha önce oyuncu Kaan Girgin'le evlenip ayrılmıştı. Şarkıcı Ebru Gündeş de kabarık aşk listesi olan ünlüler arasında yer alıyor. Osmantan Erkır'la jüri üyesi olduğu "Popstar Alaturka" adlı programda tanışarak aşk yaşayan Ebru Gündeş, bu ilişkinin bittiğini açıkladı. Osmantan Erkır'dan ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra Azeri zengin bir ailenin oğlu Reza Zarrab'la adı aşk dedikodularına karıştı. Ebdu Gündeş, çok zaman geçmeden Reza Zarrab'la yaşadığı ilişkiyi kabul etti. Aşkta hızına erişilmeyen ünlülerden biri de Demet Akalın. Oğuz Kayhan'la evlenip ayrılan sonra yeniden barışan Demet Akalın, bu bir dargın bir barışık ilişkisini noktaladıktan sonra Onur Gülmek'le yeni bir aşka yelken açtı. Onur Gülmek'le kısa sürede yollarını ayıran Demet Akalın, bir kaç gün içinde Emir Tamer'le görüntülendi. İlker İnanoğlu'yla yaşadığı ilişkinin ardından Moris Kohen'le birlikte olan ve nikâh masasına oturmaya hazırlanırken sürpriz bir şekilde bu ilişkisi biten manken Güzide Duran kendisini aşk acısına kaptırmaktansa Adnan Aksoy'la evlenmeyi tercih etti. Duran bu evliliğinde bir kız çocuğu sahibi oldu.

TUĞÇE KAZAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

UĞRUNA DİN DEĞİŞTİRMİŞTİ

Uğruna ailesini de terk edip din değiştirdiği Yunanlı şarkıcı eşi Yorgo Seitaridis'den henüz boşanmadan Fransız asıllı yönetmen Ramin Martin'le birlikte olduğu dedikoduları çıkan manken Tuğçe Kazaz da aşk acısına köle olmadı. Tuğçe Kazaz, bu ilişkisini kabul etti. Yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı Doğa Rutkay'dan ayrılan Şahan Gökbakar aynı hafta Beren Saat'le görüntülendi. Aşk acısını Beren Saat'le dindiren Şahan Gökbakar , Saat'in eski sevgilisi Bülent İnal'a geri dönmesi üzerine yalnız kaldı. Oyuncu Berrak Tüzünataç da el ele görüntülendiği İsmail Hacıoğlu'nun birlikte görüntü vermek istememesi üzerine, bir akşam mekân çıkışı sinir krizleri geçirdi. İlişkileri o gece ciddi hasar alan Berrak Tüzünataç, kısa bir süre sonra Nejat İşler'le görüntülendi.

BİZE ULAŞIN