Gülben Ergen'in huzur yuvası!

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan; çocukları Atlas, Ares ve Güney'le birlikte yaşadıkları Bahçeköy'deki evlerinin kapısını Instyle dergisine açtı. Geçtiğimiz hafta 37'nci yaşgününü ailesiyle birlikte 'huzur yuvası'nda kutlayan ünlü şarkıcı, bir yılda dekore ettikleri evlerinde çok mutlu olduğunu söyledi.

Çatıyla beraber dört katlı olan villa; bulundukları sitenin en büyük bahçeli evi! Doğa içinde yaşamayı çok sevdikleri için 3.5 yıl önce Bahçeköy'e taşındıklarını söyleyen Gülben Ergen, "Evin dekorasyonunu Mustafa'yla beraber yaptık. Bazı bölümler için mimar Nilhan Çağdaş'tan fikirler aldık. Dekorasyon zevklerimiz Mustafa'yla çok uyuyor" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZEvde antika görmeyi sevmeyen ve "Hangi evden nasıl çıktığını bilmediğim bir eşyayı istemem" diyen Ergen için yemek masasının üzerindeki üç melekli lamba ise çok özel: "Onlar Atlas, Ares ve Güney'i temsil ediyor. 10 yıl önce alırken, bunu bilemezdim."

PERDE SADE OLMALI

Salondaki özel yapım oturma grubunun önündeki ahşap sehpa Mudo Concept'ten. Turuncu kanepe Beymen Home'dan. Gülben Ergen, Nihal Ayanoğlu imzalı perdeleri için "Perde, evi sıcaklaştırıyor ama kesinlikle sade olmalı" diyor.

ÜÇ MELEKLİ LAMBA

Erdoğan Ailesi'nin yemek masasının üzerinde, Gülben Ergen'in 10 yı önce aldığı, şimdi ise Atlas, Ares ve Güney'i temsil eden 'üç melekli' aydınlatma var. Ünlü şarkıcı için bu lambanın özel bir yeri var... Eski şişe ve vazolar ise masaya şıklık katıyor.

DAİRE ŞEKLİNDE PENCERE

Yuvarlak formları sevdiği için evin bazı pencerelerini daire şeklinde yaptıran Gülben Ergen, antreye altın varaklı Ralph Lauren bir ayna yerleştirmiş. Altındaki şifoniyer Güngör Mobilya'dan... Üzerinde Pınar-Hikmet'ten gümüş şamdanlar var. Ortadaki kutuyu bir Mısır seyahatinden almış.

BİZE ULAŞIN