Diziden neden ayrıldı?

'Kavak Yelleri'nin yeni bölümlerinde yer almayan Dağhan Külegeç açıklamalarıyla kafaları karıştırdı. Diziden kendisinin ayrıldığını ifade eden Külegeç, diğer yandan da diziyi çok özlediğini itiraf etti.

Cuma 11.09.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 11.09.2009 16:14
ABONE OL
Gençlik dizisi 'Kavak Yelleri'nde 'Efe' rolünde oynayan Dağhan Külegeç, geçen sezonun son bölümünde otomobiliyle denize uçmuştu. Yeni sezonda o otomobilden çıkamayan tek kişi olan Külegeç'in bu ayrılığı ile ilgili türlü senaryolar yazılmıştı. Sette yaşanan bir tartışmadan sonra senaryonun bu şekilde değiştirildiği söylenirken; bir başka dedikodu ise; Külegeç'in uzun süredir sette mutsuz olduğu ve ayrılmak istediğiydi.SANKİ SENİ ATTILAR!

televizyongazetesi.com'un haberine göre; Külegeç, annesi Ayşe Erbulak ve Erbulak Ailesi'nin kendisi gibi oyuncu olan diğer fertleri Sevinç ve Füsun Erbulak ile Berna Laçin'in atv'de yayınlanan programına konuk oldu. Genç oyuncu burada yaptığı açıklama ile kafaları daha da karıştırdı.

Bu sezon herhangi bir işte yer almayan Külegeç, "Dizi güzel iş, niye devam etmeyeyim... 'Kavak Yelleri'nden de ayrılmak istemezdim ama öyle olmak zorunda oldu. Yoksa gül gibi işim var, severek yapıyordum. Devam etmek isterdim" açıklamasını yaptı. Genç oyuncunun bu imalı açıklaması üzerine Berna Laçin'in "Kendin ayrıldın. Sanki seni diziden attılar..." şeklindeki yorumuna Külegeç'in yanıtı ise şöyle oldu: "Komik değil mi? Çok acayip bir durum. Neyse, yeni işlere bakacağız. Oyunculuk güzel, eğlenceli."