Ekranda neden ağladı?

Bilal Özcan'ın programına konuk olan Esra Erol, konuşması sırasında ağlamaya başladı.

Salı 22.09.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 22.09.2009 15:11
ABONE OL
'Laf Aramızda' programının bu haftaki konuğu olan sunucu Esra Erol'u ekranda ağladığını görenler şaşırdı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZtelevizyongazetesi.com'un haberine göre; Erol, sohbet sırasında tüm enerjik ve neşeli kişiliğine karşın aslında bir o kadar da hüzünlü bir insan olduğunu ve evindeyken son derece sakin, çok konuşmayan birisi olduğunu anlattı.

Yalnız olduğu zaman içinde burukluk hissettiğini ve ailesine bir şey olacağını düşündüğünde de çok üzüldüğünü ifade eden Esra Erol, yağmurlu bir günde jeepiyle giderken bir otobüsteki tıkış tıkış insanları gördüğünü belirtti ve gözleri doldu.

İnsanların sıkıntılarını çok iyi anladığını söyleyen Esra Erol, yaşlı insanlara, ayakkabı boyayanlara ve ekonomik sıkıntı içinde olan insanlara çok üzüldüğünü belirtti.

Daha sonra kendisinin de otobüse çok bindiğini anlatan Esra Erol, birden ağlamaya başladı. "Özür dilerim, isterseniz keselim" diyen Esra Erol, bir yandan gözyaşlarını silerken bir yandan da bazen programda da ağlamak istediğini ancak kendisini uyardıklarını söyledi.

Ağlayamadığı zaman başağrıları yaşadığını belirten güzel sunucu, genelde üzüntülerini hep içine attığını ve ekran önündeyken ağlamaktan kaçındığını ifade etti.