Minik Suri topuklu giyiyor

Üç yaşındaki Suri'nin topuklu ayakkabı giymesi ve ruj sürmesi uzmanları kızdırdı: Böyle şeylere özense bile izin verilmemeli!

  1. Haberler
  2. Yaşam
Çarşamba 23.09.2009 10:18 ABONE OL
Hollywood'un gözde çiftlerinden Katie Holmes ve Tom Cruise'un üç yaşındaki kızları Suri yaşına uygun davranmıyor! Üç yaşında olmasına rağmen giydiği topuklu ayakkabılarla dikkat çeken minik Suri, annesi gibi makyaj da yapıyor. Geçtiğimiz günlerde pembe rujuyla objektiflere yakalanan Suri'nin bu hali uzmanlar tarafından eleştirildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZİZİN VERMEMEK LAZIM

Suri'nin yaşına uygun davranması için ailesi tarafından yönlendirilmesi gerektiğini düşünen uzmanlar, İngiliz Daily Mail gazetesine konuyla ilgili şunları söyledi: "Büyüklere özenmesi normal ama davranışlarını kısıtlamak gerek." Annesiyle birlikte uzun süredir Melbourne'de kalan minik Suri'nin Avustralya'ya çok alıştığı söyleniyor. Katie Holmes, Avustralya'da 'Don't Be Afraid Of The Dark'ın çekimlerine devam ederken; eşi Tom Cruise da 'Vanilla Sky' filminden rol arkadaşı Cameron Diaz'la Boston'da yeni filmi 'Wichita'yı çekiyor.

SURI ÇOCUK GİBİ DEĞİL KADIN GİBİ

Melbourne'de annesiyle görüntülenen minik Suri'nin topuklu ayakkabıları ve onlarla uyumlu çantası görenlerin dikkatini çekti. Suri'nin, yaşından çok daha büyük göstermesi uzmanları kızdırdı: Bu çok yanlış!
BUGÜN NELER OLDU