Boyacı beklerken Deniz Seki geldi

Deniz Seki'nin ailesinin, kızları tahliye olmadan önce Sapanca'daki çiftlik evini boya firması adı altında arayıp "bayi toplantısı" için rezerve ettirdiği iddia edildi

Uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla tutuklanan ve 218 gün cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen Deniz Seki, inzivaya çekildiği Sapanca'daki evde hayatına devam ediyor. Sapanca Gölü'ne nazır Zeliş Çiftliği'nde kalan Seki, geç saatlere kadar ailesiyle oturup sohbet ediyor; ertesi gün de geç kalkıyor. Cezaevinde zayıflayan Seki, yeniden kilo alma riskiyle karşı karşıya. Çünkü mönüsünde hünkâr beğendi gibi kalorili yemekler var. Önceki gün de öğleden sonra uyanan Deniz Seki kahvaltı sonrası ailesiyle birlikte uzun uzun sohbet etti. Günlük gazeteleri okuyarak hakkındaki haberleri inceledi. Deniz Seki'nin ve basın danışmanının telefonları da hiç susmadı. Bu yoğun telefon trafiğinden sonra, Deniz Seki kardeşi Serkan'ın gitarıyla çaldığı parçalara eşlik etti.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

TAHLİYE BİLİNİYORDU

Bu arada, şarkıcının tahliyesiyle ilgili bir söylenti dolaşıyor. Ailenin bu tahliyeden günler öncesinden haberdar olduğu ve Sapanca'daki bu çiftlik evinin, bir boya firması adı altında aranıp "bayi toplantısı" için komple rezerve edildiği söyleniyor. Çiftlik evi sakinlerinin de boya firması bayilerini beklerken Deniz Seki ve ailesini görünce şaşkınlık geçirdiği belirtiliyor.

ÇİFTLİĞİN SAHİBİ ESKİ ATLET
İZMİT Körfezi, Adapazarı ve Sapanca Gölü'nü kuş bakışı gören konumuyla 70 dönümlük bir alanda meyve bahçesi, orman, dere ve vadiyle çevrili "Zeliş Çiftlik" otel hizmeti veren bir dağ evi. Sahibi Zeliş Hanım, 800 ve 1500 metre koşuda Türkiye eski rekortmeni olan bir kadın atlet.

BİZE ULAŞIN