Kızımın mezarı nerede?

Aytun Ailesi'nin, bebeğinin mezarını saklaması yüzünden eşi Musa Aytun'a kırgın olan Seren Serengil: Tek isteğim kızımın mezarını öğrenmek. Şu an boşanma söz konusu değil ama Musa kayıtsız kalırsa ne yaparım bilmem!

Seren Serengil, eşi Musa Aytun ve ailesinin, kaybettiği bebeği Stephanie'nin mezarının yerini söylememesi yüzünden eşinden boşanacağı dedikodularına açıklık getirdi. Eşini çok sevdiğini ve mutlu bir evliliği olduğunu belirten Serengil şöyle konuştu: "Sorunlarımız oluyor ama bunlar boşanma nedeni değil! Musa çok ilgili bir eş... Onunla tek sorunumuz, ailesinin ölen bebeğimin mezarını bana söylememesi... Bu durum beni çok hassaslaştırıyor. Musa'ya da kırgınım ve bu konuya kayıtsız kalırsa evliliğim ne olur bilemiyorum. Ama şu an boşanmak ya da ayrılmak söz konusu değil... Zaten bu günlerde odaklandığım şey evliliğim değil bebeğimin mezarının yeri." Serengil bebeğinin Aytun Ailesi'nin isteğiyle Musevi mezarlığına gömüldüğünü söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Hastaneden çıktıktan sonra ilk işim, kızımın mezarını ziyaret etmek oldu ama yerini söylemediler. Ne olursa olsun; benim dört gün hayatta kalmış bir bebeğim vardı. Ben de mezarının başına gidip, onun için dua etmek istiyorum."

* FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Üstesinden geliriz
Boşanma konusunda her şeyi zamana bıraktığını söyleyen Serengil, "Gıpta edilen bir evliliğimiz var. Bunun üstesinden geleceğiz. 'Karıcığım seni çok seviyorum. İyi ki seninle evlenmişim' diyen bir eşim var" şeklinde konuştu.BİZE ULAŞIN