Ya kilo alınca bu aşk biterse?

Yeni filmi 'Bridget Jones'un Günlüğü 3' için yeniden kilo alması gereken Renee Zellweger'i korku sardı. Ünlü aktris, şişman hali nedeniyle nişanlısı Bradley Cooper'un kendisinden soğumasından korkuyor.

Beyazperdede büyük ilgi gören serisi 'Bridget Jones'un Günlüğü'nün üçüncü filmi için yakında çekimlere başlayacak olan Renee Zellweger, şu sıralar sıkıntılı günler geçiriyor. Her iki filmde de rolü için bir hayli kilo alan ünlü yıldız, üçüncü film için eskisi gibi kilo almaya yanaşmıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZKADINLAR ÜRKÜTTÜ

Kendisini şişman gösteren kıyafetlerle işi yürütmeyi planlayan Zellweger'e yapımcılar, "Sadece kıyafetler yetmez, kilo almalısın" deyince işler karıştı. Geçtiğimiz günlerde nişanlandığı ünlü aktör Bradley Cooper'la çok mutlu olan Zellweger, kilo alıp formunu kaybetmek istemiyor. Her iki filmde de 10 kilo alan Zellweger'in yakın çevresine, "Bu zayıf halime kavuşmak hiç kolay olmadı. Tekrar kilo alıp vermek istemiyorum, vücudum çok yoruluyor ve moralim bozuluyor. Üstelik Bradley beni bu halimle beğendi. Balıketli vücudum hoşuna gitmeyebilir ve benden soğuyabilir" dediği söyleniyor. Cooper'ın adının daha önce incecik olan Jennifer Aniston ve Cameron Diaz'la anılması da Zellweger'i daha çok ürkütüyor.

Şişmanken yalnızdı

2000
Ünlü aktör Jim Carrey'le birlikte olduğu dönemde çok zayıftı.

2001
'Bridget Jones'un Günlüğü' serisinin ilk filmini çevirdiğinde 10 kilo aldı ve Jim Carrey ile ayrıldı.

2003
Ünlü aktris filmin çekimleri bittikten hemen sonra sıkı bir diyete girdi ve müzisyen Jack White ile yeni bir aşka yelken açtı...

2004
'Bridget Jones 2' için yeniden 10 kilo alması gereken ünlü aktris, bu filmi çektiği dönemde de yine yalnız bir kadındı.

2005
İkinci filmden sonra kilo veren ünlü yıldız, şarkıcı Kenny Chesney ile evlendi.

BİZE ULAŞIN