Otomobil motosiklete çarptı: 2 ölü

Burdur'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü.

Burdur-Fethiye kara yolunun 15. kilometresinde vatandaşlar, yol kenarındaki tarlada 15 DE 251 plakalı motosiklet ile yanında 2 ceset gördü.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polisin yaptığı araştırmada, bir aracın motosiklete arkadan çarptığı belirlendi.

Kazadan sonra yaralanan 2 kişinin birbirlerine yardım etmeye çalıştıkları, cep telefonlarının çarpmanın etkisiyle uzak bir noktaya düşmesi yüzünden yardım çağrısında bulunamadıkları ve bir süre sonra hayatlarını kaybettikleri anlaşıldı. Kazada ölenlerin kimlikleri henüz tespit edilemedi.

Güvenlik güçleri, olay yerinden topladığı tampon kırıklarından yola çıkarak motosiklete çarpıp kaçan aracı belirlemeye çalışıyor.

ÖLEN İKİ KİŞİNİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Burdur-Fethiye kara yolunda sürücüsünün kimliği ve plakası belirlenemeyen bir aracın çarptığı motosiklette ölen iki kişinin kimliği belirlendi.

Suludere ile Kuruçay köyleri yakınında yol kenarında 15 DE 251 plakalı motosikletin yanında cesetleri bulunan kişilerin Çendik köyünde yaşayan Fayik Özçoban (66) ile bu kişinin besi çiftliğinde çalışan Adem Karakuş (43) olduğu anlaşıldı.

Motosiklete çarptıktan sonra kaçtığı bildirilen aracın bulunması için çalışmalara devam ediliyor.
BİZE ULAŞIN