"Namuzsuzluk yapıyor!"

Oyuncu Selçuk Yöntem, Aşk-ı Memnu dizisindeki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'u hem övdü hem de ona takıldı.

Kamuran Tapul'un sunduğu 'Bir Yıldız Masalı' programının konuğu ünlü oyuncu Selçuk Yöntem oldu.

televizyongazetesi.com'un haberine göre; Aşk-ı Memnu dizisinin çekimleri sırasında oyuncuların neşeli hallerinin çekimlere etki ettiğini ve yönetmeni biraz üzdüklerini belirten Selçuk Yöntem, "Sinirimiz bozuluyor. Her şeyi 10 kere, 15 kere tekrar ediyoruz" dedi. Kıvanç'ın kendisini çok güldürdüğünü ve sinirlerini de bozduğunu anlatan Selçuk Yöntem, sözlerini şöyle sürdürdü:

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SELÇUK YÖNTEM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ"Tekrarlar olduktan sonra mesela bir şeyin sohbetini yapıyoruz, birden bire diziye girdiğimiz an onun gözlerindeki o kıvılcımı görünce, o bir de çok namussuzluk yapıyor. Gülmeye vurarak oynuyor. Öyle yorumluyor. O kurtarıyor ama ben kurtaramıyorum. Onun için 3-5 kere baştan aldığımız oldu. Bir sinir bozukluğumuz var aramızda. "

Aşk-ı Memnu'nun setinin çok zor olduğunu belirten Yöntem, ancak büyük keyif aldıklarının altını çizdi.

KIVANÇ'I ÖVDÜ

Kıvanç Tatlıtuğ'un çok güzel bir çizgide yürüdüğünü belirterek, övgülerde bulunan Selçuk Yöntem, "Gerçekten çok aşamalı götürüyor oyunculuğunu, aktörlüğünü. Çok daha da güzel bir yere geleceğini ben hissediyorum. Ondan bir tek isteğim tiyatro yapması. Oradaki o tozu yutup, her şeyi daha iyi değerlendirmesi" dedi.

BİZE ULAŞIN