Lütfü Oflaz'ın internet sitesi kitaplaşıyor

Sosyalistlerden İslamcılara kadar tüm kesimlerin "Gönüllerin cumhurbaşkanı" dediği Lütfü Oflaz'ın, kısa bir süre önce sevenlerince oluşturulan internet sitesinin şimdi de kitaplaştırılmasına karar verildi.

Kısa bir süre önce sevenleri www.lutfuoflaz.com sitesini oluşturmuşlardı. Bu sitede siyasi görüşleri birbirlerinin tam zıddı olan aydınların, yazarların, sanatçıların, politikacıların, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin Lütfü Oflaz hakkında yazıp söylediklerine de yer verilmişti.

Bu siteye girildiğinde, birbirlerinin can düşmanı olanların Lütfü Oflaz'a büyük saygı duydukları görülüyor. Siyasi görüşleri birbirlerinin tam zıddı olanların Lütfü Oflaz'dan övgüyle söz ettiği görülüyor. Birbirlerinin can düşmanı olanların, siyasi görüşleri birbirlerinin tam zıddı olanların Lütfü Oflaz'dan "Gönüllerin cumhurbaşkanı" olarak söz ettiği görülüyor. İşte şimdi sevenleri bu sitenin kitaplaştırılması için harekete geçti. Lütfü Oflaz'ın sevenlerince yapılan açıklamada, bu kitabın adının Gönüllerin Cumhurbaşkanı olacağı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN