Akalın'ın kalbini genç kaleci fethetti

Sevgililerini spor camiasından seçen şarkıcı Demet Akalın önceki akşam İstanbul'daki bir mekânda Galatasaray'ın genç kalecisi Ufuk Ceylan'la sarmaş dolaş eğlendi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Çarşamba 21.10.2009 ABONE OL
Popçu Demet Akalın gönlünü Galatasaray'ın 23 yaşındaki genç file bekçisi Ufuk Ceylan'a kaptırdı. Akalın yeni sevgilisi Ufuk Ceylan ile önceki akşam İstanbul'daki bir eğlence mekânında bütün gün el ele, sarmaş dolaş eğlendi.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZBİR HAFTA ÖNCE BAŞLADI

Demet Akalın ve Ufuk Ceylan mekândan ayrı ayrı çıktı. Ünlü şarkıcı, sosyetik sevgilisi Emir Tamer'den geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Güzel popçu, geçtiğimiz yaz da bir başka genç sevgilisi Onur Gülmek ile kısa bir birlikteliği olmuş ve eski sevgilisi Emri Tamer'e geri dönmüştü. Bütün gece samimi görüntüler sergileyen çiftin yaklaşık bir haftadır beraber olduğu konuşuluyor. Ayrıca Akalın'ın sevgililerini spor camiasından seçmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Emir Tamer, Beşiktaş'ta yöneticilik yapmış bir isim. Onur Gülmek ise halen Beşiktaş Divan Kurulu üyesi. Galatasaray Ufuk Ceylan'ı bu sezon başında Manisaspor'dan transfer etti. A Milli Futbol Takımı'nın Liechtenstein'la yaptığı karşılaşmada kolu kırılan Ceylan, maçı acı çekerek tamamlamıştı.
BUGÜN NELER OLDU