Kazada olanları hatırlamıyorum!

Geçen hafta TEM'de büyük bir kaza atlatan Saba Tümer, kaza sırasında olan biteni programında anlattı: Normalde hiç soğukkanlı değilimdir. Düşünce bile bayılırım ama Allah güç veriyor demek ki!

Geçen hafta TEM'de ciddi bir trafik kazası geçiren Saba Tümer, CNN Türk'te yaptığı programda başından geçenleri anlattı.

SABA TÜMER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZTümer, kaza sırasında otomobili kullanan ulaştırma sorumlusu Metin Yıldız, yoldan çevirdiği taksinin müşterisi Özlem Küçük ve Trafikten Sorumlu İl Emn. Md. Yard. Oktay Bulduk'u da programında konuk etti. Emniyet kemerinin takılı olmaması halinde arabadan fırlayacağını, şu anda omzu ile boynunda bir ağrı olduğunu anlatan Tümer şöyle devam etti:

DAHA ÇOK GÜLECEĞİM

"Emniyet kemeri olmasaydı, camdan çıkıp öbür şeride geçmiştim. İnternette 'bu kadar gülerse' olacağı budur' şeklinde bazı yorumlar yapılmış. Kendinize gelin Allah aşkına! Şimdi daha çok güleceğim. Hayatta her şey bir an meselesi..." Kazanın şokuyla o anı hatırlamadığını söyleyen Tümer, ulaştırma görevlisi Yıldız'a "Ben bağırdım mı?" diye sordu. Yıldız, "Siz o anda zaten koltuktan fırlayıp benim yanıma gelip gittiniz ama farkında değildiniz" diye cevap verdi.

KRİKO KOLTUĞU DELDİ

Tankerin birkaç araca çarptıktan sonra kendilerine vurduğunu da anlatan ulaştırma görevlisi Yıldız, "İlk vurduğu araçlar devrildi. Bize gelene kadar hız kesti. Sonra bariyerlere vurduk. Alttan kriko çıkıp Saba Tümer'in oturduğu koltuğu deldi" dedi. Tümer'i hastaneye götüren Özlem Küçük ise Tümer'in şokta olmasına rağmen mantıklı konuştuğunu belirtirken, Tümer şunları söyledi: "Normalde hiç soğukkanlı değilimdir. Düşünce bile bayılırım falan ama Allah bir güç veriyor demek ki..." (Televizyon Gazetesi)

HASTANEYE TAKSİYLE GİTTİM

Saba Tümer, kaza sonrası telefonunu bulamadığını, oradaki bir kişiden telefonunu istediğini ancak, "Kontörüm yok" yanıtıyla karşılaştığını şaşkınlıkla anlattı. Özlem Küçük'ün içinde olduğu taksiyi durdurduğunu ve hamile olan Özlem Hanım'ın hiç tereddüt etmeden kendisini hastaneye götürdüğünü belirten Tümer, Özlem Hanım'a yardımı için teşekkür etti.

BİZE ULAŞIN