Sivas, Sakarya ve Malatya'da elektrik kesintisi

Sivas, Sakarya ve Malatya'da yapılacak çalışmalar nedeniyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Sivas'ta tesis çalışmaları nedeniyle bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi. Sivas Çamlıbel Elektrik Dağıtım ve Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, 2-6 Kasım 2009 tarihleri arısında İnönü Mahallesi Vali Muammer Bey Caddesi ve Mısmılırmak Mahallesi'nin bazı kesimlerinde 08.30 ile 17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

SAKARYA'DA BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK
Sakarya'da tesis bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ'den (SEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, 1 Kasım Pazar günü saat 09.00-09.30 ile 15.00-15.30 saatleri arasında Karasu ilçesi İhsaniye, Manavpınar, Denizköy, Camitepe, Karamüezzinler, Üçoluk, Taşlıgeçit, Resuller, Kancalar, Gölköprü, Hürriyet, Konacık köylerinde elektrik kesintisi yapılacak. Yine aynı tarihte 07.00-10.00 saatleri arasında Adapazarı ilçesi Akçay ve Adliye köyü de kesintiden etkilenecek.

MALATYA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ
Malatya'da 30 Ekim Cuma ve 31 Ekim Cumartesi günü belli bölgelere belirli sürelerde elektrik verilemeyecek.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş (FEDAŞ) tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Enerji hatlarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim Cuma günü, Yıldıztepe'deki televizyon ve radyo vericileri, emniyet müdürlüğü telsiz vericisi, Yıldıztepe Mahallesi, Doğu Garajı, araç muayene istasyonu, Mişmişpark Fuar Alanı, Anadolu Lisesi ve civarına 06.00-09.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek" denildi.

31 Ekim Cumartesi günü de Akçadağ ilçesine bağlı Ören beldesindeki Karşıyaka ve Keserciler Mahallelerine, 08.00-16.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek. Sözü edilen yerlerde oturanların tedbirli olmaları istendi.

BİZE ULAŞIN