Öfkeli koca dehşet saçtı

Ankara'da kendisinden boşanmak isteyen karısının kardeşini ve bir arkadaşını yaralayan şahıs, olaydan sonra eşinin yaşadığı evi basıp karısını silahla yaraladı. Polisin olay yerine gelmesi üzerine paniğe kapılan zanlı eşinin komşusunu bir süre rehin aldıktan sonra teslim oldu.

Ankara'nın Eryaman semtinde yaşayan M.A. adlı şahıs, bir süre önce kendisinden boşanmak isteyen M.A adındaki eşi tarafından terk edildi. Eşinin boşanma isteği nedeniyle öfkelenen M.A., ismi öğrenilemeyen kaynını ve bir arkadaşını Eryaman'daki bir alışveriş merkezinin karşısında yaraladı.

Buradan 06 S 4792 plakalı otomobiliyle Keçiören Etlik'te eşinin yaşadığı Sarar Sokak'taki eve gelen M.A., eşini üç yerinden silahla yaraladı. Bu arada polisin olay yerine gelmesi üzerine paniğe kapılan zanlı, eşinin komşusunu rehin aldı. Polisten kaçamayacağını anlayan zanlı, bir süre sonra teslim oldu.
Zanlının yaraladığı eşi M.A., ekip otosuyla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı kadının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Üç kişiyi silahla yaralayan, bir kişiyi de rehin alan zanlı, sorgulanmak üzere Etlik Polis Merkezi'ne götürüldü.

Polis ekipleri rehin alınan bayanın da ifadesine başvurdu. Apartmanda oturan vatandaşlar meraklı gözlerle polisin çalışmasını izledi. Olay yeri inceleme ekipleri, evde ve apartmanda inceleme yaptı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
BİZE ULAŞIN