Alişan'dan askerliğe çalım!

Altı yıl ara verdiği futbola Tepecikspor ile geri dönen Alişan antrenmanlarda ter döküyor ancak maçlarda forma giyemiyor. Alişan'ın bu futbol aşkının altında askerliğini tecil ettirmek çabası olduğu konuşuluyor.

Cuma 27.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 27.11.2009 16:18
ABONE OL
1999'tan 2002 yılına kadar amatör kulüplerde futbol oynayan Alişan, ara verdiği futbola bu sezon başında Tepecikspor ile geri döndü. Tepecikspor'da antrenman yaparken sakatlanan Alişan bu yüzden maçlara çıkamıyordu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZMasör Orhan Saraçoğlu gözetiminde yapılan tedaviyle sakatlığı geçen ve düz koşulara başlayan ünlü şarkıcı, şimdi antrenörü Ümit Birol'dan forma istiyor. Bugüne kadar tek bir maça bile çıkamayan Alişan, Tepecikspor'da mutlu olduğunu ve hocası da kabul ederse, maçlara çıkabileceğini söylerken, onun, bu geri dönen futbol aşkının altında askerliğini tecil ettirmek planı olduğu da konuşuluyor.

PARA ALMADI, VERDİ

33 yaşındaki şarkıcının 3. Lig dışında top koşturan profesyonel futbolculara 38 yaşına kadar askerliği tecil fırsatı verildiği için Tepecikspor ile anlaştığı ancak 36 maçtan en az 12'sinde forma giymek zorunluluğunu yerine getirmediği de iddialar arasında. Ayrıca Alişan'ın takımdan transfer parası almak yerine takıma girdiği için para ödediği de biliniyor.