Anne olmaktan vazgeçmedim

İkinci hamileliğinde düşük yaparak bebeğini beklenmedik bir şekilde kaybeden Celine Dion kararlı: Üzüldüm ama yılmadım, yeniden anne olacağım!

Perşembe 10.12.2009 00:00
ABONE OL
İlk kez 2001 yılında oğlu Rene Charles'la anneliği tadan Kanadalı şarkıcı Celine Dion, ikinci kez anne olmak için bir süredir tedavi görüyor. Tüp bebek yöntemiyle ikinci kez anne olmayı isteyen 41 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz ağustos ayında bu yöntemle hamile kaldığını ve çok mutlu olduğunu açıklamıştı. Ancak bu açıklamanın üzerinden birkaç gün geçtikten sonra Dion, bebeğini kaybetti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZSABIRLI OLMALIYIZ

Yaşadığı talihsiz olay sonrası çok üzülen Dion, bu zorlu süreçte eşi Rene Angelil'den aldığı destekle kendisini toparladı. Eşiyle birlikte bu olaydan sonra verdiği bir röportajda duygularını açıkça dile getiren güzel şarkıcı, "Yeniden anne olmaktan vazgeçmedim. Tüp bebek yöntemi biraz meşakatli, eşim de ben de sabırlı olarak yeniden ebeveyn olmak için denemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

New York'un en ünlü tüp bebek merkezlerinden birinde tedavi gördüğünü söyleyen Dion, doktoruna çok güvendiğini ve kısa zamanda iyi haberler alarak hayranlarını sevindireceğini açıkladı. Yıllar önce yumurtalarını dondurduğunu söyleyen ve bu yumurtalarla denemeye devam eden Dion, "Bu yüzden yeni denememiz için umutluyum" dedi. İnançlı bir çift olduklarını belirten Rene Angelil de, "Tanrı bu zor günlerimizde bize güç verdi. Bize yeniden bir bebek vereceğinden şüphem yok" dedi.