Makyajsız tanımıyorlar

Hollywood'un en güzel yıldızlarından biri olarak gösterilen Charlize Theron, paparazzilerden kaçmak için sokağa makyajsız çıkmasının yettiğini söylüyor!

Pazartesi 21.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 21.12.2009 15:55
ABONE OL
Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen Charlize Theron, Fransız Gala dergisine bir röportaj verdi. Normal hayatta, sade giyinmeyi sevdiğini ve fazla makyaj yapmadığını söyleyen Charlize Theron, "Paparazzilerden kaçmak istediğimde tek yapmam gereken normal Charlize olmak! Makyajsız beni cidden tanımıyorlar" diyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZHollywood'un en güzel kadınlarından birisiniz...
Bana ne kadar güzel olduğumu söyleyen insanlardan cidden çok sıkıldım. Yavaş yavaş yaşlanıyorum, yaşlanırken de ne kadar güzel olduğumun benim için cidden bir önemi yok. Güzelim ya da değilim, ben bunlarla hiç ilgilenmiyorum.

FİZİĞİNİZ İÇİN SPOR YAPIN

Aynadaki görüntünüzden hoşnut musunuz?

Bazen o kadar mutlu uyanıyorum ki, aynaya bakıp çok şanslı olduğumu söylüyorum kendi kendime... Eğer bu kadar şanslı olmasaydım gerçekten bütün dünyadan nefret edebilirdim...

Paparazziler sürekli peşinizde... Onlarla yaşamak zor değil mi?
Ben, onlardan saklanmanın bir yolunu buldum. Olduğum gibi, makyajsız ve basit giysilerle dışarı çıktığımda hiçbiri beni tanımıyor! Ne kadar komik değil mi? Yanlarına kadar gidiyorum ve beni fark etmiyorlar!

Fiziğinizi korumak için rejim yapıyor musunuz?

Özellikle film çekimleri için defalarca kilo alıp verdim... Rejim konusunda cidden profesyonel oldum. Ama bence en sağlıklısı spor yapmak. Fiziğiniz için bol bol spor yapın. İnce kalmak isteyenlere spor yapmalarını tavsiye ediyorum!

LEZEETLİ YEMEK YAPARIM

Yemekle aranız nasıl? Yemek yapar mısınız?

Yemekle aram çok ama çok iyidir. Şu aralar, enginarlı lazanya benim favorim. Sürekli olarak, mutfağa çekilip enginarlı lazanya denemesi yapıyorum. Gittikçe de daha lezzetli yapıyorum! Eskiden sadece yemek kitaplarından bakarak yemek yapardım, şimdi kendi kendime tarifler uyduruyorum!

Sizi en çok ne sinirlendirir?
İnsanların birbirlerine karşı olan insafsızlığı! Birbirimize karşı, hiç toleransımız yok! Herkes sinirli ve çok kaba... Bu da beni kızdırıyor!

Sizi ne sakinleştiriyor?
Yemek yapmak bana her şeyden daha iyi geliyor. Sonra en iyi dört arkadaşımı çağırıyorum. Ve onlara yemeklerimiz tattırınca kesinlikle bir şeyim kalmıyor!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...