Yoğun bakımdan çıktı, iyiye gidiyor

Ölesiye dövülen küçük B.K.'nin sağlığı düzeliyor. Doktoru normal servise alınan çocuğun 3-4 güne kadar taburcu edilebileceği müjdesini verdi

İstanbul Halıcıoğlu'nda mendil satmaya çalışırken 4 çocuk tarafından "Bizim bölgemizde satamazsın" denilerek ölesiye dövülen 5 yaşındaki B.K.'nin sağlık durumu iyiye gidiyor. Yoğun bakım ünitesinden çıkartılan küçük çocuk, beyin tomografisi çekilmesinin ardından normal servise alındı. Karadaman'ın tedavisini sürdüren Opr. Dr. Cumali Aksoy, "İlk geldiği güne göre çok iyi. Normal servise aldık. 3-4 gün sonra taburcu olabilir. Psikolojik durumu da gayet iyi. İlk önce annesini sayıklıyordu. Şimdi kendisine gösterilen ilgiden memnun" dedi.

KANKA POLİS GÜLDÜRDÜ

Bu arada Çocuk Şube Müdürlüğü'nde görevli 'KANKA Polis' de hastaneye gelerek B.'yi ziyaret etti ve hediyeler verdi. Ziyaretten sonra açıklama yapan KANKA Polis, "Onunla 'çak' yaptık. Bizi görünce yüzü güldü" dedi. SHÇEK İl Müdürü Önal İnaltekin de küçük çocuğun ve 4 kardeşinin artık "devletin çocukları" olduğunu belirtti.
BİZE ULAŞIN