İDO seferleri iptal

İstanbul'da dün sabahtan itibaren etkili olan sağanak yağış gece saatlerinden itibaren yerini kuvvetli rüzgar ve kar yağışına bıraktı.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'nin (İDO) bazı seferleri, şiddetli lodos nedeniyle iptal edildi. Kartal-Yalova deniz otobüsü hattı ile Bostancı-Adalar ve Haliç hatlarındaki vapur seferleri, şiddetli lodos nedeniyle yapılamıyor.

''Bandırma/Yenikapı 18:30, Bostancı-Yenikapı/Bandırma 18:00, Bandırma/Yenıkapı-Bostancı 15:30, Kabataş-Kadıköy-Bursa 13:00, Bostancı-Yenikapı/Armutlutk-Armutlu 10:30, Yalova/Pendik 9:30, Pendik/Yalova 9:30, Yalova/Yenikapı 09:00, Bursa-Kadıköy-Kabataş 09:00, Yenikapı/Bursa 07:30, Bursa/Yenikapı 07:30'' seferleri de, kötü hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

*İSTANBUL'A BEKLENEN KAR GELDİ

*5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

*BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ'NDE TRAFİK FELÇ OLDU

*3 GÜNLÜK KAR ALARMI

*FIRTINA VE KAR YOLLARI KAPATTI

*İKİ KİŞİ DONARAK ÖLDÜ

İSTANBUL BOĞAZI TRANSİT GEMİ GEÇİŞLERİNE YENİDEN AÇILDI

Görüş mesafesinin elverişsiz hale gelmesi üzerine yaklaşık bir saat çift yönlü olarak ulaşıma kapalı tutulan boğaz trafiği, görüş şartlarının normale dönmesi üzerine yeniden başladı.

ÇANAKKALE BOĞAZI'NDAKİ DENİZ ULAŞIMI NORMALE DÖNDÜ

Kuzey Ege'de fırtınanın etkisini kaybetmesiyle Çanakkale Boğazı'nda deniz ulaşımı normale döndü. Çanakkale Valiliği Kriz Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Çanakkale Boğazı ile adalar arasında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ'ın, Gökçeada, Kepez-Eceabat, Lapseki-Gelibolu, Geyikli-Bozcaada ve Erdek-Marmara-Avşa araba vapuru seferlerine saat 15.00 itibariyle yeniden başladığı bildirildi.
Yetkililer, boğaz ve adalar hattındaki tüm seferlerin yapıldığını kaydetti.

BİZE ULAŞIN