Sinema ve tiyatroya göz kırptı

"Aşk-ı Memnu"nun 'Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ, Dilara Endican'ın sunduğu 'İster Dinle İster Seyret' programına konuk oldu.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; rol aldığı dizilerle tanınan Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuk kariyerinde yer aldığı tek sinema filmi olan 'Amerikalılar Karadenizde'nin çok aceleye getirilmiş bir proje olduğunu belirterek "Yapmış olduğum projeden pişmanlık duymuyorum. En azından negatifi görme fırsatım oldu. Digital ve negatifin farklarını ayırma fırsatım oldu" dedi.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZYine bir sinema filminde oynamayı istediğini anlatan Tatlıtuğ, kendisine senaryolar geldiğini, teklifler aldığını ifade ederek "Hem önümüzdeki sezon için bir takım şeyler düşünüyoruz hem de yaptığım zaman çok iyi olmasını istiyorum. Tabi herkes de ister bunu ama şans da önemli" şeklinde konuştu.

Bu arada tiyatro yapmak da istediğini anlatan Kıvanç Tatlıtuğ, dizideki amcası Selçuk Yöntem'le de bunu konuştuklarını ifade ederek "Galiba onu tamamen canı gönülden hissetmek lazım. Yani yapıyor olmak için yapmamak gerek. Dizi sinema farklı bir şey ama tiyatro çok farklı bir şey. Tiyatro bir er meydanı" dedi.

BİZE ULAŞIN