Beyaz öyle bir şaka yaptı ki!

Çarşamba 27.01.2010 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 27.01.2010 16:38
ABONE OL
Oktay Kaynarca ve Zara'nın sundukları 'Salı Sefası' programında Kaynarca'ya doğumgünü nedeniyle bir sürpriz yapıldı.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; 45 yaşına giren Kaynarca'ya yapılan sürpriz hem ekran başındakileri hem de kendisini şaşırttı.

Fatih Erkoç'un yer aldığı program devam ederken Beyazıt Öztürk, bir anda ayağa kalkarak "Benden bu kadar. Şimdi şöyle bir durumum var benim. Eskisi kadar uzun uzun kalamıyorum programlarda. Belli bir yer geldiği zaman programlarda, bünyem 'Kalk git' diyor" şeklinde konuşmaya başladı.

BEYAZIT ÖZTÜRK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZHiç beklemediği bu sözler karşısında bir an ne söyleyeceğini bilemeyen Kaynarca, "Senin var ya bünyenin..." diyerek gülse de bu duruma canının sıkıldığı dikkatlerden kaçmadı. Kaynarca'nın yanına gelen Beyaz, "Kardeşim benim. Kendinize iyi bakın" diyerek şaşkın bakışlar arasında vedalaştı. Zara ise ne olduğunu anlayamadı ve "Ne bu mizansen mi anlamadım?" diye konuşarak olayı algılamaya çalıştı.

Hiç renk vermeyen Beyaz, "Sonlara doğru gelirim" diyerek Fatih Erkoç ve Zara ile de vedalaştı. Tek tek ellerini sıkan ve öpen Beyaz'ın bu davranışı karşısında Oktay Kaynarca, ekibine "Bir şeyler ikram edin Beyaz'a sıkılmıştır" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı. Oktay Kaynarca, canlı yayından kulise doğru Beyaz'ı uğurlamaya kalkıştığında Beyaz, canlı yayında olduklarını hatırlatıp "Git sen gelme" diyerek Kaynarca'yı gönderdi.

Bu esnada birşeyler olduğunu algılayarak "Ben tahmin ediyorum bunun altındaki numarayı da hani şimdi yokmuş gibi yapamam" diyen Oktay Kaynarca daha sözlerini bitirmeden Beyaz, elindeki pastayla bir anda stüdyoya girdi. Çok şaşıran Oktay Kaynarca, kahkahalar atmaya başladı ve daha sonra "Şöyle bir durun da bu an tarihe geçsin. Bu kadar çok sevdiğim üç insanın elinden pastayı üfleyeceğim" diyerek kameralara poz vermeyi de ihmal etmedi.