Polisin 165. yıl coşkusu

Polisin 165. kuruluş yıldönümü gecesine Tarkan'ın yerine Gülben Ergen ve Ferhat Göçer katıldı. Tarkan bir süre önce uyuşturucudan gözaltına alınıp sorgulanmıştı

Türk Polis Teşkilatı'nın 165. Kuruluş Yıldönümü için İstanbul'da düzenlenen konsere "Narkotik operasyonu" damga vurdu. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda önceki gece düzenlenen gecede uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan Tarkan'ın yerine Gülben Ergen ve Ferhat Göçer sahne aldı. Geceye İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, polis ve şehit polis aileleri ile polis okulları öğrencileri katıldı. Çapkın, "Huzuru sağlamak için geç saatlerde bile arka sokaklarda, çıkmaz sokaklarda varsak, birlikteysek, müdürü, amiri, memuru nasıl iç içeysek, el eleysek, bugün burada da el ele olmak istedik" dedi. Türkiye'nin dört bir yanında dün de kutlamalar vardı. Taksim Meydanı, renkli görüntülere sahne oldu. Kutlamalara Vali Muammer Güler, Emniyet Müdürü Çapkın, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin'in yanı sıra, şube müdürleri ve çevredekiler katıldı. Törende konuşan İstanbul Valisi Muammer Güler halkın güvenliği için 7 gün 24 saat esasına göre çalışan Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü kutladı.

PASTAYI ERDOĞAN KESTİ
Başbakan, altı katlı pastayı "Artık suç değil sevgi işleyin" sloganıyla kesti. İstanbul Emniyet Müdürü, gece için ücret almayan Gülben Ergen , Ferhat Göçer ve sunucu Vatan Şaşmaz'a teşekkür plaketi verdi.

BUCK'TAN VALİYE ÇİÇEK!
Taksim'deki kutlamalarda özel eğitimli köpeklerin gösterileri büyük ilgi gördü. Buck adlı bir köpek İstanbul Valisi Muammer Güler'e sepet içinde çiçek getirdi.

SAVCI ÖZ TEHDİDİ ANLATTI
İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin (sağda) ile Ergenekon savcılarından Zekeriya Öz de balodaydı. Öz, gazetecilere faksla aldığı tehdit mesajını ve zanlının tutuklanışını anlattı.

BİZE ULAŞIN