Madonna'dan selülite karşı sürpriz çözüm

Düzenli spor yapmasıyla gündeme gelen ABD'li şarkıcı Madonna, selülitlerini yok edebilmek için yeni bir silah kullanacak.

52 yaşındaki şarkıcı yaklaşık 100 bin lira ödeyerek evine, böbrek taşı kırmak ya da sporcularda eklemlerin kaynaması için kullanılan tıbbi bir cihaz aldı. İsviçre'de geliştirilen ve Akustik Dalga Terapisi (ATW) uygulayan cihazın üreticisi, düzenli kullanımla selülitlerin de yok edildiğini açıkladı.Cihazın, vücuttaki çözülemeyen yağların lifli duvarlarını yıkarak parçalanmasına neden olduğunu belirten üretici firma, bunun vücuttaki fazla suyun ve toksinlerin de dışarıya atılmasını sağladığını belirtti. Cihazın bir silaha benzeyen aparatı 10-15 dakika arasında karın, bacak ve kalçalara uygulanıyor. Terapi kan dolaşımını hızlandırıp, cilde canlılık kazandırıyor.

*MADONNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'Mutlaka estetisyen kullanmalı'
Op. Dr. Osman Şenel/ Estetik ve Plastik Cerrahı: Akustik Dalga Terapisi'nde (AWT) şok dalgaları kullanılır, portakal kabuğu görüntüsü azaltılır. Yağları deriden ayırarak bölgesel olarak azalmalarını sağlar. Mutlaka eğitimli biri tarafından uygulanmalı. Kişi, kontrolsüz olarak kendisine uygularsa selülitler artar, portakal kabuğu görünümü belirginleşir. Madonna mutlaka bir estetisyen de tutmuştur.

BİZE ULAŞIN