Savaş, en acı gerçekle yüzleşiyor!

Atv'nin sevilen dizilerinden biri olan "Aşk ve Ceza"nın bu akşamki yeni bölümü sürprizlerle dolu...

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 10.12.2010 16:54 ABONE OL
İşte merakla beklenen Aşk ve Ceza'nın 37. bölüm özeti:

Moranlar İstanbul'da Savaş'a, Baldarlar'sa Van'da Yavuz'a ateş açarlar. İki aşiret hızla kan davasına doğru gitmektedir. Yavuz, Baldar konağını ziyaret eder ve kanı durdurabilecek bir çözüm önerir. Gerçekten kan duracak mı, yoksa bu Yavuz'un yeni bir tuzağı mı?

* YENİ BÖLÜMDEN KARELER İÇİN TIKLAYIN!

Ceyda, ajansta hakimiyet kurmaya başlar. Bu, Sevgi ve Yasemin'in arkadaşlığını, belki de ortaklıklarını sarsacak sorunların başlangıcıdır. Mehmet, yeniden Yasemin'in karşısına çıkmaya hazırlanırken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

Tüm bunlar olurken, Mustafa'nın ilk cinayetinin düzmece olduğu ortaya çıkar. Avukat, bu oyunu oynayanların peşine düşer. Mustafa'nın düşürüldüğü tuzakla, Savaş'ın düşürüldüğü tuzak arasında nasıl bir bağ var?

Hiçkimse'nin Beşir'i bilerek yakalamadığını öğrenen Savaş, hayatının en acı gerçeklerinden biriyle yüzleşir…

Zor günler yaşayan Savaş ve Yasemin, aşklarından aldıkları güçle birbirlerini destekleyip teselli bulurlar. Yasemin ve Savaş, birbirlerine büyük ve müthiş sürprizler hazırlamaktadır.

Hem aşireti hem de Yasemin ve Ömer'den oluşan ailesi için her şeyi yoluna sokmaya çalışan Savaş, üstündeki iftirayı temizlemek için ölümü göze alarak yeni bir yola girer…

Aşk ve Ceza", sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 14 Aralık Salı akşamı saat 20.00'da atv'de...

BUGÜN NELER OLDU