En yakın arkadaşla baş başa bir akşam

Popstar Tarkan 10 yıllık arkadaşı olan BM'de görevli Şafak Pavey'i Türkiye ziyaretinde yalnız bırakmayarak akşam yemeğine götürdü

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cumartesi 12.12.2010 ABONE OL
Uzun süredir kimseyle birlikte olmayan Tarkan önceki gece İstanbul'daki Papermoon adlı restorana genç bir kadınla gidince ve gece boyu onunla çok samimi görüntüler sergileyince ilgi odağı oldu. Restorandakiler Tarkan'ın yanındaki genç kadının sevgilisi olduğunu düşündüler ama yanıldılar. Megastarın yanındaki kişi çok yakın kadın arkadaşı Şafak Pavey'di. 2.5 saat kaldıkları restoranda çok samimi göründükleri için böyle algılanan ikili, çıkışta da aynı görüntüleri sergiledi. Daha sonra Tarkan'ın minibüsü geldi ve ikili birlikte buradan ayrıldı.Tarkan en yakın kadın arkadaşı olan Pavey'i daha sonra Taksim'de kaldığı otele bıraktı.

BM ORTA AVRUPA TEMSİLCİSİ

Tarkan'la 10 yıldır arkadaş olan Şafak Pavey, yıllardır Birleşmiş Milletler'de çalışıyor ve Türkiye'ye geldikçe Tarkan'la buluşuyor. İsviçre'de geçirdiği tren kazasında bir kolunu ve bir bacağını kaybederek hayata yeniden başlayan Pavey, Birleşmiş Milletler'in Orta Avrupa'nın Dışişleri'nden sorumlu sözcüsü olarak çalışıyor. Macaristan merkez olmak üzere Bulgaristan, Romanya, Polonya, Avusturya, Hırvatistan, Slovenya, Slovakya ve Çek Cumhuriyeti'nden sorumlu olan Pavey ile Tarkan, Türkiye'de ve yurtdışında fırsat buldukça buluşuyor.

BUGÜN NELER OLDU