Hamile kadın ölümden kaçamadı

Antalya'da tırın çarptığı hamile kadın ve karnındaki 9 aylık bebek hayatını kaybetti. Karşıdan karşıya geçerken tırın altında kalan hamile kadının kaza anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Salı 27.12.2011 00:00
Son Güncelleme: Salı 27.12.2011 14:49
ABONE OL
Ali E.'nin kullandığı 34 FG 5615 plakalı tır, Yeşilırmak Caddesi'nde hastaneden doğum için kontrolden döndüğü belirtilen 28 yaşındaki hamile Sevcan Ateş'e çarptı. Doğumuna 18 gün kaldığı öğrenilen genç kadın, yolun karşısına geçerken ayağının kaydığı ve yere düştüğü, kazanın da bu sırada olduğu bildirildi.

Hamile kadının tırın altında kalış anı yakındaki bir benzin istasyonun güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Görüntüde, kayınpederi Bayram Ateş ile birlikte yürüyen Sevcan Ateş, trafiğin durduğunu zannederek, karşıya geçmek istedi. Tırın hareket etmesiyle kayınpederi ile birlikte Sevcan Ateş, bir anda aracın önünde kaldı.

Kayınpeder Bayram Ateş, son anda refüje kendini atmayı başarırken 9 aylık hamile Sevcan Ateş, tırın önünde koşmaya başladı. Daha fazla koşamayan Sevcan Ateş, bir süre sonra ise tırın altında kalarak can verdi.

https://www.sabah.com.tr