Tankerle otomobil çarpıştı: 1 ölü

Manisa'da maddi hasarlı kazaya karışan arkadaşına yardıma giden kişinin kullandığı otomobil, akaryakıt tankeriyle çarpıştı

  1. Haberler
  2. Yaşam
Perşembe 29.12.2011 07:39 ABONE OL
Manisa'da, akaryakıt tankeri ile bir otomobilin çarpışması sonucunda meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 6 kişi yaralandı. Hakan Kazaklı'nın (31) kullandığı otomobil, İstanbul'dan İzmir istikametine giderken Akhisar'da, maddi hasarlı trafik kazasına karıştı.

Kaza nedeniyle otomobili arızalanan Kazaklı, İzmir'de bulunan arkadaşı Ercan Gökçe'yi (39) arayarak yardım istedi. Ercan Gökçe ile Murat Daş (39), 35 HBA 40 plakalı otomobil ile Akhisar'a geldi. Hakan Kazaklı ve yanında bulunan Muhammet Kazaklı (61), Mihraç Kazaklı (61) Emine Kazaklı (30) ve Duru Kazaklı'yı (2) alarak İzmir'e doğru yola çıktılar.

Murat Daş yönetimindeki otomobil, Manisa-Menemen yolunda, aynı istikamette giden Halil İbrahim Arslan'ın (41) kullandığı 20 PC 620 plakalı akaryakıt tankeri ile çarpıştı. Hakan Kazaklı kaza yerinde hayatını kaybetti.

Otomobil içerisinde sıkışan ve AKS ekiplerinin müdahalesi ile araçtan yaralı çıkarılan Muhammet, Mihraç, Duru, Emine Kazaklı, Murat Daş ve Ercan Gökçe, Manisa Devlet Hastanesi, Merkez Efendi Hastanesi ve Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alındı.
BUGÜN NELER OLDU