İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'da yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 16-18 Mart tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, 16 Mart Cuma günü 09.00-15.00 saatleri arasında, Bağcılar'da Göztepe Mahallesi Şair, Şadırvan, Sinan, 17, 18. ve 19. sokaklar ile Bosna ve İnönü caddelerine elektrik verilemeyecek.

Silivri'de 17 Mart Cumartesi günü 09.00-12.00 saatleri arasında Alibey Mahallesi Turgut Özal Bulvarı, Karamustafa ve Akgün Silivri caddeleri ile Kuyuçıkmazı, Çukurçeşme, Çetin, Çağlar, Yusuf Çoğal, Gürbüz ve Dr. Şemsettinbey sokaklarına kesinti uygulanacak.

18 Mart Pazar günü ise 07.00-13.00 saatleri arasında Çatalca'da Kardeşler Çiftliği, Ramazan Altun, Kotiller, Doğuş, Rahmi Kirişoğlu, Nurhan Ersal, Gürsu, Billur Su, Kapsan Ağaç Kaplama, Şeref Gürel, Antikkent Cebeci ve Ahmediye semtleri, aynı gün 09.00-13.00 arasında ise Silivri'de Beyciler Köyü Silivri Caddesi ve civarı ile Çerkezköy Tem gişeleri ve civarına elektrik verilmeyecek. Fatih'te de yine aynı gün 09.00-16.00 saatleri arasında Fethibey, Vidinli ve Tevfik Paşa caddeleri ile Harikzadeler ve Zeynep Kamil sokakları, Büyük Reşitpaşa Caddesi ve Ahmet Şüayip sokak ve civarı elektrik alamayacak.

Şile'nin de bazı semtlerine yarın 5 saat süreyle elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, bazı trafo merkezlerinde bakım ve onarım yapılacağı için yarın 10.00 ile 15.00 saatleri arasında Darlık, Ulupelit köyleri, Lavanda Otel, Akpınar Su Fabrikası, Akarsu Su Fabrikası ve Kızılay Su'da elektrik kesintisi
yapılacak.

BİZE ULAŞIN