Üç yaşındaki kızının önünde tecavüz ettiler

23 yaşındaki Duran K., telefonla tanıştığı A.T.'yi üç arkadaşıyla birlikte Kırşehir'den Adana'ya kaçırdı. Üç yaşındaki kızını rehin alıp, A.T.'ye tecavüz eden zanlılar, genç kadının annesine attığı mesajla yakalandı

Adana'da çeşitli suçlardan kaydı bulunan 23 yaşındaki Duran K., telefonda tanıştığı bir çocuk annesi kadını "Seni seviyorum" diyerek kandırdı ve 3 arkadaşıyla birlikte Kırşehir'den Adana'ya kaçırdı. Genç kadının 3 yaşındaki kızını da rehin alan şüpheliler "Çocuğunu öldürürüz" tehdidiyle ormanlık alanda tecavüz ettikleri kadını erkeklere para karşılığında pazarlamaya başladı. Kırşehir'deki annesine mesaj gönderen kadın ile kızı, operasyonla kurtarıldı.

'SENİ SEVİYORUM'
Eşi uyuşturucu suçundan cezaevinde bulunan ve annesinin yanında kalan bir kız çocuğu annesi 23 yaşındaki A.T., iddiaya göre bir süre önce telefonla tanıştığı Duran K. ile arkadaş oldu. Duran K., 4 gün önce "Seni seviyorum" diyerek A.T.'yi buluşmaya ikna etti. Yanına da çeşitli suçlardan kayıtları olan Aytekin A. (25), Cumali A. (26) ve Nihat C.'yi (31) alıp Kırşehir'e gitti. Genç kadın, 3 yaşındaki kızını da yanına alıp Duran K. ile buluşmak üzere randevu yerine gitti. Duran K., "Otomobille gezelim" diyerek genç kadın ile kızını araca aldı. Duran K., başka bir sokakta bekleyen üç arkadaşını da otomobile aldıktan sonra genç kadın ile kızını kaçırdı.

'KIZINI ÖLDÜRÜRÜZ'
Adana'nın Doğankent beldesine giden 4 kişi iddiaya göre ormanlık alana götürdükleri genç kadının kızını rehin alıp, "Kızını öldürürüz" diye tehdit ederek, otomobilde sırayla tecavüz etti. Bu sırada kadını başka erkeklere pazarlayacaklarını söyleyen 3 kişi ile Duran K. arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında iddiaya göre Duran K.'yi döven arkadaşları, telefon ile parasını gasp edip, kadını ve kızını da yanlarına alarak ayrıldı. Genç kadın, ailesinin yanına dönmek istediğini söylemesine rağmen şüpheliler "Kızını ve seni öldürürüz" diye tehdit ederek, 100 lira karşılığında başka erkeklere pazarlamaya başladı.

ANN ESİNE MESAJ ATTI
Şüphelilerden birinin evinde kızıyla birlikte zorla tutulan genç kadın, önceki gün bir benzin istasyonunda şüpheliler otomobilden indiği sırada cep telefonuyla "Beni kaçırdılar. Adana Doğankent'teyim" deyip, aracın plakasını annesine mesaj olarak gönderdi. Anne hiç zaman kaybetmeden konuyu polise anlattı. Harekete geçen güvenlik güçleri, otomobilin Aytekin A. adına kiralandığını tespit etti. Şüphelilerden Nihat C.'nin evine operasyon yapan ekipler, anne ile küçük kızı kurtardı. Nihat C., Cumali A. ve Aytekin A.'yi gözaltına alan ekipler, Duran K.'yi de yakalamak için A.T. ile telefon görüşmesi yaptırdı. Genç kadının "Onların elinden kurtuldum. Taşköprü'de buluşalım" demesi üzerine buluşma yerine giden Duran K. de gözaltına alındı. Zanlı, ifadesinde arkadaşlarının kendi parasını gasp ettiğini ve telefonunu aldığını, A.T.'ye tecavüz etmediğini ileri sürdü. Şüpheliler hakkında "Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma", "Zorla cinsel ilişkiye girme" suçlarından adli işlem başlatıldı.

BİZE ULAŞIN