Birlikte yaşadığı adamı öldürüp kaçtı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, 11 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi tarafından bıçaklanan bir kişi hayatını kaybetti. Şahsı vücudunun değişik yerlerinden bıçaklayarak öldüren kadın ise kayıplara karıştı.

Fethiye'nin Göcek beldesinde kahvehane işleten Gültekin İşeri (40), 11 yıl önce tanıştığı F.G. (48) ile birlikte yaşamaya başladı. İşeri, nikahsız olarak yaşadığı 3 çocuk annesi F.G. ile sık sık kavga etmeye başladı. Komşuları ile de anlaşamayan çiftin bu kavgaları bazen karakolda bitiyordu.

Son olarak Pazar günü alkol alan çift, yeniden tartışmaya başladı. İkili arasında başlayan tartışma gece geç saatlere kadar devam etti. Sürekli ağladığı belirtilen F.G., saat 04.00 sularında mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile Gültekin İşeri'ye saldırdı. Vücudunun çeşitli yerlerinden bıçak darbesi alan Gültekin İşeri, olay yerinde hayatını kaybetti. F.G. ise evden kaçtı.

Maktulün yanında çalışan Fırat M., patronunun iş yerine gelmediğini görünce İşeri'nin evine gitti. Durumdan şüphelenen Fırat M. jandarma ekiplerine haber verdi. Ekipler, kapıyı kırarak girdikleri evde İşeri'nin cesedine ulaştı. Gültekin İşeri'nin cenazesi, incelemelerin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

BİZE ULAŞIN