Düğüne beklediği eşinin ölüsüyle karşılaştı

Nazilli'den Ankara'ya bir yakınlarının düğününe giden kadın, düğüne beklediği kocasından haber alamayınca döndüğü evinde eşinin cansız bedeniyle karşılaştı.

Olay, Nazilli merkez Yıldıztepe Mahallesi 166/1 Sokak numara 6 adresinde bulunan apartmanın ikinci katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Nazilli'de şehiriçi minibüs şoförlüğü yapan Mehmet Sarıgözoğlu (40), geçtiğimiz hafta sonu eşi Pınar Sarıgözoğlu ile birlikte gittiği Kuşadası tatilinde sağ bacağını incitti.

Pınar Sarıgözoğlu, Ankara'da hafta sonu yapılacak olan bir akraba düğününe gitmek için Perşembe günü yola çıkarken; bacağı alçıya alınan Mehmet Sarıgözoğlu birkaç gün daha dinlendikten sonra düğüne geleceğini belirterek eşini uğurladı. Ankara'ya giden ve eşinin gelmesini bekleyen Pınar Sarıgözoğlu, Perşembe gününden sonra bir daha kocasına ulaşamadı. Düğünü katılan Sarıgözlüoğlu, merak içinde apart topar Nazilli'ye döndü.

Evine geldiğinde kapının arkadan kitli olduğunu gören Pınar Sarıgözlüoğlu, durumu babası Hayati Eraydın'a haber verdi. Kapıyı kırarak içeri giren baba kız, içeride kanlar içinde yatmakta olan Mehmet Sarıgözlüoğlu'nun cansız bedeniyle karşılaştı.

Durumun haber verilmesi üzerine eve gelen polis ve sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Mehmet Sarıgözlüoğlu'nun uzun süre önce hayatını kaybettiği anlaşıldı. Sarogözlüoğlu'nun sırtı ve göğsünde kesi izlerine rastlanırken; sıcak ve havasızlıktan oluşan şişme ve erime nedeniyle kesiklerin ne zaman oluştuğunun belirlenemediği belirtti. Sarıgözlüoğlu'nun başında henüz belirlenemeyen bir nedenle oluşan kanama nedeniyle ölmüş olabileceği belirtildi.

Nazilli Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Sarıgözlüoğlu'nun cesedi ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Eşini Ankara'da düğüne bekleyen ve dönüşünde cansız bedeniyle karşılaşan Pınar Sarıgözlüoğlu, sinir krizi geçirdi. Acılı kadın komşuları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
BİZE ULAŞIN