'Öyle intihar edilmez böyle edilir'

Aydın'da ilaç içerek intihar girişiminde bulunan eşine kızan adam, 'öyle intihar edilmez böyle edilir' deyip kalan ilaçları yutarak ölmek istedi. Hastaneye kaldırılan karı-koca müşahede altına alınırken, adamın durumunun ağır olduğu bildirildi.

  • Yaşam
  • Pazar 15.07.2012 21:43
Edinilen bilgiye göre; Ata Mahalesi'nde yaşayan H.Ç.-N.Ç. çifti, öğlen saatlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışmanın ardından eşine sinirlenen N.Ç., evde bulunan ilaçlardan bir miktar içerek ölmek istedi. Eşinin bu davranışına tepki gösteren H.Ç. 'Öyle intihar edilmez böyle edilir'' diyerek, daha fazla ilaç içip ölmek istedi. Bir süre sonra fenalaşan çift, 112 Acil Servis'i arayarak ambulans istedi. Aydın Adanan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan çift müşahede altına alınırken, H.Ç.'nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Polis tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KÖPRÜYE ÇIKTI!
Aydın'da bir süre önce ayrıldığı nişanlısı yüzünden bunalıma giren 29 yaşındaki Adem Berberoğlu, Aydın-Muğla yolu üzerinde bulunan otoban köprüsüne çıkarak intihar etmek istedi. İntihara teşebbüs etmeden önce arkadaşı Ahmet Borsbay'a 'Beni seven sevmeyen herkes hakkını helal etsin' diye mesaj atan Berberoğlu'nun imdadına arkadaşı ve polisler yetişti. yaklaşık 20 dakika köprünün demirlerinde asılı kalan genci arkadaşı ve polisler güçlükle kurtardı.
BİZE ULAŞIN