Eşini kurşun yağmuruna tuttu

Bayrampaşa'da işlettiği lokantada eşiyle tartışan şahıs, eşini silahla kollarından ve bacaklarından yaraladı. Kadın özel bir hastaneye kaldırıldı. Fail ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olay saat 12.00 sıralarında Yıldırım Mahallesi Eski Edirne Asfaltı üzerindeki 'Yıldız Ablanın Yeri' isimli lokantada meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Muharrem Karabacak ve eşi Mürüvvet Yıldız Karabacak beraber işlettikleri lokantaya geldi. Burada henüz belirlenemeyen bir sebeple tartışan çift, bir süre sonra kavga etmeye başladı. Kavganın şiddetlenmesi üzerine Muharrem Karabacak, silahını çekerek eşine 10 el ateş etti. Kollarına ve bacaklarına kurşun isabet eden kadın ağır yaralandı.

Mahalle esnafının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polis, Muharrem Karabacak'ı olay yerinde gözaltına aldı. Yaralı kadın ise sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Mürüvvet Yıldız Karabacak, daha sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Mahalle esnafı, Muharrem Karabacak'ın çevrede sevilmeyen biri olduğunu, sürekli kavga ettiğini ileri sürdü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
BİZE ULAŞIN