Görenler dehşete düştü

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde bir kişi, başı kesilerek çuvala konulduktan sonra köy meydanına bırakıldı.

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde bir kişi, başı kesilerek çuvala konulduktan sonra köy meydanına bırakıldı.

Olay, dün gece saat 22:00 sıralarında Yalvaç ilçesi Koruyaka köyünde meydana geldi. Nevin Y., saat 21:30 sıralarında evlerinin yakınındaki boş arazide Nurettin G ile buluştu. İkisi arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Nevin Y. yanındaki av tüfeğiyle 35 yaşındaki Nurettin G'e ateş etti. Evli ve iki çocuk babası Nurettin G kanlar içinde yere yığıldı. Nevin Y., daha sonra yanındaki bıçakla Nurettin G'in başını keserek bir çuvala koydu. Elindeki çuvalla köy meydanına gelen Nevin Y., 'Millet kelle görsün' diye bağırdı.

Sesler üzerine köy sakinleri dışarı çıkarken, Nevin Y, Nurettin G'in kestiği başını köy meydanına attı. Gördükleri manzara karşısında şok olan köy sakinleri, olayı jandarmaya haber verdi. Jandarma ekipleri, Nevin Y'i gözaltına aldı. Nevin Y, jandarmaya Gider'in bedeninin yerini gösterdikten sonra karakola götürüldü.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı köyde, sağlık ve güvenlik ekiplerinin incelemesinin ardından Nurettin G'in cesedi Yalvaç Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

BİZE ULAŞIN