Aydınus eşinden kırmızı kart gördü

Ünlü hakem Fırat Aydınus'un kendisini aldattığını ve şiddet uyguladığını öne süren 6 yıllık eşi Teyyube Aydınus boşanma davası açtı

FIFA kokartlı hakem Fırat Aydınus'un 6 yıllık eşi Teyyube Aydınus boşanma davası açtı. Eşinin başka kadınlarla ilişkisini öğrenince fiziki ve sözlü şiddet gördüğünü öne süren Aydınus, tazminat hakkını saklı tutarak kendisi ve kızı için aylık 5 bin lira nafaka istediği eşinin banka hesaplarına tedbir konulmasını istedi.

'FATURALARI BEN ÖDÜYORUM'
Avukatı aracılığıyla mahkemeye dilekçe veren Teyyube Aydınus, "Evliliğimiz eşimin sorumsuz davranışları nedeniyle kötüye gitmiştir. Mesleğinden dolayı seyahatleri nedeniyle ailesine ve 5 yaşındaki kızına gerekli özeni gösterememiştir. Futbol camiasında en yüksek kazancı olan hakemlerden biridir. Ancak birikimlerini kendi adına muhafaza etmektedir. Birlikte yaşadığımız evin elektrik, su faturaları da dahil bir çok masrafını bana yüklemiştir" dedi. Teyyube Aydınus boşanma dilekçesinde ayrıca şu iddialarda bulundu: "Başka kadınlarla ilişkileri ortaya çıkınca eşim sözlü ve fiili şiddete başvurmuştur. 5 yaşında olan kızımız Deniz'in bebekliği döneminde çoğu zaman yalnız kalarak annelik, ev hanımlığı ve iş hayatının getirdiği sorumluluklarla yoruldum ve bunaldım" görüşüne yer verdi. Bankacı olan eşinin iddialarına karşı, ünlü hakem Fırat Aydınus'un cevap dilekçesi vermesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN