Kurtarma eziyeti

Bahçelievler'de, kaldırımda yürüyen yaşlı kadının ayağı bir akaryakıt istasyonunun önündeki mazgala sıkıştı. Kadını kurtarmak için itfaiye ekipleri tarafından yapılan çalışma sırasında mazgal ile birlikte yaşlı kadının ayağı da kırıldı.

Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde yürüyen Fatma Kakız, bir akaryakıt istasyonunun önünden geçerken ayağı atık su mazgalına sıkıştı. Vatandaşların yardımına koştuğu Kakız'ın ayağı sıkıştığı yerden çıkarılamayınca itfaiyeye haber verildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Kakız'ın çalışmalardan zarar görmemesi için önce üzerine battaniye örttü. İtfaiye ekipleri özel kesici makasıyla yaşlı kadınının ayağını kurtarmaya çalışırken bir kaza daha yaşandı. İtfaiye aracında bulunan özel kesiciyle çalışma yapılırken mazgal kırıldı. Bir anda gözyaşları içinde kalan ve ağlayan kadının ayağının kırıldığı anlaşıldı.

Büyük bir acı yaşadığı görülen yaşlı kadın gözyaşlarına boğulurken, çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Kakız, olay yerinin yakınında bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

BİZE ULAŞIN