Kurtlar Vadisi'nde intikam ateşi yandı

Nefes kesen son bölümüyle yine reytinglerde zirveye oturan dizide 'Zaza Dayı' pusu kurularak vuruldu. Gelecek hafta ise ekranları Polat'ın intikam ateşi saracak

atv ekranlarının perşembe akşamları reyting rekorları kıran dizisi 'Kurtlar Vadisi Pusu' yeni bölümüyle yine çok konuşuldu. Yüksek tempolu ve sürpriz finalli bölümün başında Zaza Dayı (Ali Sürmeli) ve kendini Ömer Baba'nın (Emin Olcay) önüne siper eden Hikmet'in (Erdem Ergüney) vurulması, izleyicileri şoke etti. Zaza Dayı hastanede can çekişirken çok sevdiği kirvesi Cevher'le (Bora Sivri) karşılaşmasının rüyasını gördü. Twitter'da "olumleyasamarasinda" başlığıyla açılan konu Trend Topic listesinde 1'inci sıraya yerleşti ve bölüm bitene kadar da yerini korudu. Bölüm bittikten sonra da uzun süre Twitter Türkiye gündeminde kalmayı başardı.

ZAZA YA DA HİKMET ÖLECEK Mİ?
İzleyicileri ekran başına kilitleyen dizi reyting listesinde de zirveye oturdu. Tüm kişilerde 13.11 izlenme oranı ve 34.87 izlenme payına, AB Sosyal Statü'de yüzde 9.43 izlenme oranı ve 27.86 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu. Dizinin son sahnesinde hastaneye gelen Polat, çok üzgün bir şekilde gördüğü Ömer Baba'ya "Zaza mı Hikmet mi" diye sorarak bir ölüm haberinin sinyalini verdi. İşte gelecek bölüm bu sorunun cevabını öğrenmek isteyen dizinin fanları yine ekran başına kilitlenecek.

BİZE ULAŞIN