Bar kavgasında silahlar konuştu

Zonguldak Ereğli'de aralarında husumet bulunan bar işletmecileri çatıştı. İki kardeşin öldüğü olayda üç kişi de yaralandı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde aralarında husumet olan iki bar işletmecisinin kavgası kanlı bitti. Önceki gece 01.50 sıralarında Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde bir barda yaşanan kavgada, işletmeci Ersin Aydoğan (29) ile Atalay (46) ve kardeşi Atakan Keleş (29) arasında kavga çıktı. Ersin Aydoğan ruhsatsız silahıyla iki kardeşi vurdu. Karın boşluğundan yaralanan ağabey Atalay Keleş ve başından vurulan Atakan Keleş hastaneye götürülerek ameliyata alındı ancak kurtarılamadı.

'IŞIKLARI SÖNDÜRDÜLER'
Olayda yaralan Selahattin Efe (22), ilk ifadesinde bara girdikten kısa süre sonra ışıkların söndüğünü ve ortalığın karıştığını söyledi. Olayda yaralanan müşteri Selahattin Efe, iş yeri çalışanı Umut Atışman (21) ve Keleş kardeşleri vuran Ersin Aydoğan hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polisler, olay yerinde yaptığı incelemede 2 adet 9 milimetre çapında ruhsatsız tabanca ele geçirdi. Atalay ve Atakan Keleş kardeşlerin cesetleri, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderilirdi. Cinayet zanlısı Ersin Aydoğan ve olaya karıştığı belirtilen birahane çalışanı ağabeyi Umut Aydoğan tutuklandı.

BİZE ULAŞIN