Spor yaparken gözlükleriniz özgürlüğünüzü kısıtlamasın

Hareketli bir hayatınız var ve spor yapmayı da seviyorsunuz ama gözlükleriniz hareketlerinizi mi kısıtlıyor? Rahat hareket edemiyor, sürekli gözlüklerinize dikkat etmek zorunda kalıyorsanız çözüm çok basit: Hemen size uygun bir kontakt lens kullanmaya başlayabilirsiniz.

Modern lens dizaynları sayesinde yumuşak kontakt lenslerin gözden düşmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle kontakt lens kullanırken her tür sporu yapabilirsiniz. Keskin görüş ve hareket özgürlüğü sağlayan lensler birçok açıdan gözlükten daha konforlu ve avantajlıdır. Aslında oldukça uzun bir liste olabilicek bu avantajlardan bazıları:

Kontakt lens,
• Daha iyi görüş sağlar, geniş görüş açısı takım oyunlarında özellikle önemlidir.
• Gözlüklerin aksine sizi rahatsız etmez, düşmez ve kaymaz.
• Daha geniş bir görüş alanı ve potansiyel olarak her iki gözde de daha iyi keskinlik ve daha keskin bir kontrast sağlar.
• Terlemenize veya bulunduğunuz ortamın ısısına göre buğulanmaz ve koruyucu gözlüklerin, maskelerin veya kaskların (eskrim, bisiklet, kayak, küçük motosiklet) altında rahatlıkla kullanılabilir.
• Nesneleri gerçek boyutlarıyla görmenize sağlar, mesela görüntülerin şekilleri ve boyları çarpık/daha küçük/daha büyük görünmez,
• Ve en önemlisi kontakt lens, sınırsız hareket özgürlüğü sağlar.

'GÖZLÜK MÜ YOKSA LENS Mİ?' DİYE DÜŞÜNMEYİN

Spor yaparken veya açık havada egzersiz yaparken günlük kullanımlı kontakt lensler mükemmel performans gösterir. Gözlüklerinizi takmak veya kontakt lens kullanmak arasında seçim yapmanız gerekmez; dilediğiniz zaman gözlük dilediğiniz zaman kontakt lens kullanabilirsiniz. Örneğin, günlük hayatınızı gözlüğünüzle geçirebilir ama spor yaparken kontakt lensi tercih edebilirsiniz.

Gözde kaymasını kesinlikle engelleyen 4 stabilite bölgesi ile "Acuvue Oasys Astigmatism" kontakt lensler size dilediğiniz kadar özgürlük ve ne isterseniz yapabileceğiniz hissini verir. Gözlerinize kolayca yerleşir, müthiş görüş sağlar, göz ferahlığınızı korur ve taktığınız andan çıkarttığınız ana kadar inanılmaz rahattırlar.

Kontakt lens ile hareketli olmanın konforunu yaşayın, hayatın güzelliklerini yaşamak için spor yapın, sağlığınızı koruyun.

BİZE ULAŞIN