Bebeğini koklayıp ölüme gitti!

Bursa’nın Mustafekamalpaşa ilçesinde 8 yıl çocuk sahibi olmayı bekleyen belediye işçisi, henüz 20 günlük babayken iş kazasında hayatını kaybetti.

Mustafakemalpaşa ilçesinde Özlem Küpçüler ile 2004 yılında hayatını birleştiren Kerem Küpçüler, özel bir firma üzerinden belediyenin su ve kanalizasyon işlerinde çalışmaya başladı. 8 yıl boyunca çocuk hasreti çeken, tam ümidi kestikleri sırada eşinin hamile olduğunu öğrenen genç işçi, çocuğunu kucağına alacağı günü sabırsızlıkla bekledi. 20 gün önce hayalleri gerçek olan genç çiftin mutlulukları, dünyaya gelen kızları Hiranaz ile birlikte daha da arttı.

BEBEĞİNİ KOKLAYIP ÖLÜME GİTTİ

Talihsiz işçi, doğduğu günden beri kucağından düşürmediği kızı Hiranaz'ı öpüp koklayarak işe gitmek için evden ayrıldı. İlçenin Lalaşahin Mahallesi'nde devam eden onarım çalışmasına gönderilen Kerem Küpçüler, çalıştığı kuyuda biriken suyu boşaltmak için su pompasını yerleştirdi. Pompanın çalışmasıyla elektrik akımına kapılan talihsiz işçi hayatını kaybetti.Talihsiz bir şekilde hayatını kaybeden Kerem Küpçüler'den geriye, eşiyle sosyal paylaşım sitesinde paylaştıkları fotoğraflar kaldı.
BİZE ULAŞIN