Rihanna fethetti!

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ikinci kez geldiği İstanbul'da İnönü Stadyumu'nu dolduran 35 bin hayranını büyüledi. Sahneye 'İstanbul' diye bağırarak çıkan ünlü yıldız herkesin aynı anda kendi adını haykırmasını istedi

Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna, 2010'da ilk kez geldiği İstanbul'u dün bir kez daha fethetti! Rihanna, "Diamonds World Tour" turnesinın İstanbul ayağı için dün akşam 17:00 sularında özel uçağıyla Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne iniş yaptı. BJK İnönü Stadyumu'ndaki konserine saatler kala İstanbul'a gelen Rihanna, apronda kendisini bekleyen gazetecilerin olduğunu öğrenince uzun süre uçağından inmek istemedi. Tüm çabalarına rağmen gazetecileri uzaklaşmayınca Rihanna, servis aracına binerek pasaport kontrolüne gitti. Bu sırada Rihana'nın elinde bulunan stres topu dikkat çekti. 20 dakika kontrolde kalan ünlü sanatçı havalimanı çıkışı bu kezde sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN'YUH' SESLERİNİ BASTIRDI
Rihanna konsere hazırlanırken yaklaşık 35 bin kişi de İnönü Stadyumu'nu hinca hınç doldurdu. Konsere dakikalar kala heyecan doruk noktasına ulaştı. Ancak Rihanna sahneye çıkmakta gecikince konser alanını dolduran müzikseverlerden homurdanmalar ve yuh sesleri de yükseldi. Neyse ki Rihanna seyircilerini daha fazla bekletmedi ve 'İstanbuuuuul' nidasıyla sahneye çıktı. Ünlü şarkıcının sahneye çıkmasıyla az önceki homurdanmalar yerini coşkuya bıraktı. İstanbul'da ikinci konserini verdiğini hatırlatan müzisyen, İnönü Stadyumu'nu dolduran yaklaşık 35 bin kişiden aynı anda ismini haykırmasını da istedi. Hem 2012 çıkışlı Unapologetic albümünden hem de eski albümlerinden şarkılar seslendiren Rihanna dansları ve sahne şovuyla da dikkat çekti. Ünlü müzisyen bir ara sahneden indi ve şarkısını seyircilerin arasında seslendirdi. Böylece konsere geç başlamış olsa da İnönü Stadyumu'nu dolduran 35 bin kişiden geçer not aldı.

TRAFİĞE TAKILINCA OTELE YATLA GİTTİ
Yoğun trafik nedeniyle konaklayacağı Çırağan Otele deniz yoluyla gitmeyi tercih eden Rihanna, havalimanında unuttuğu sahne kıyafetleri nedeniyle yaklaşık 45 dakika Ataköy Marina'da teknede beklemek zorunda kaldı. Hayli neşeli olduğu gözlenen şarkıcı, tesadüf eseri yan tarafta demirli bulunan Russel Crow'un teknesinde bulunan misafirlerle bol bol sohbet etti. Bunun üzerine Crow'un teknesinde bulunan misafirler ünlü sanatçıya bira ve sarap yolladı. Kaptanın şapkasıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Rihanna oteline 1 saat gecikmeyle giriş yaptı.

BİZE ULAŞIN